Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

A je to tady zase, první sníh a také první nenechavci

S první adventní nedělí se přihlásil nejen první sníh, ale samozřejmě první hladoví nenechavci. Od chvíle, kdy je na náměstí Míru opětovně umístěn betlém, stává se terčem pozornosti nejen slušných lidí, ale bohužel i těch, kteří se bez nejmenších skrupulí vydají vysbírat z něj naházené mince za účelem vlastního použití. A tak hned v neděli mířili strážníci MP Zlín na náměstí rovnou dvakrát.
Přidat na Facebook
Poprvé, krátce po 18-té hodině, kdy si za pomoci MKDS povšimli později zjištěného 57letého muže z Otrokovic, který si z betlému chtěl odnést vybranou hotovost v celkové výši 18 CZK. Byl ale strážníky zadržen a za jejich dohledu mince vrátil zpět do betlému. Nevydržely tam ale dloho, jelikož po 22-té hodině se k betlému vydal další poberta. Tentokrát se jednalo o 23letého muže z Brna, který se z betlému pokusil odcizit již o něco málo větší finanční částku, tentokrát ve výši 34 CZK. Ani tento ovšem neušel pozornému oku strážníka na SOC MP Zlín, který jej sledoval pomocí MKDS a ihned k němu vyslal nejbližší hlídku. Strážníci mu hotovost oproti potvrzení odebrali a tato bude předána na magistrát města Zlína.Ten totiž vybrané finance použije na zakoupení sladkostí pro děti, které se na náměstí účastní předvánočních programů, pořádaných právě městem. Oběma mužům nyní hrozí ve správním řízení pokuta až do výše 15.000 CZK.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 3. 12. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. A je to tady zase, první sníh a také první nenechavci. Vychytané.cz. [Online] 3. 12. 2012. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6239. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/A-je-to-tady-zase,-prvni-snih-a-take-prvni-nenechavci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.119s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 10:44