Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Monika Bagárová našla v New Yorku novou lásku

Monika Bagárová je zamilovaná! Přestože v červnu plnoletá zpěvačka stále tvrdí, že na citové vzplanutí díky přípravám nového alba a vystoupením nemá čas, opak je pravdou. Novou lásku našla za velkou louží. Tam se v krátké době podívala už podruhé. A důvody jejího dvoutýdenního pobytu rozhodně nebyly pouze pracovní.
Přidat na Facebook
„Nečekala jsem to, ale úplně jsem propadla jeho kouzlu,“ svěřila se bezprostředně po svém návratu z USA Monika, kterou stejně jako Franka Sinatru, seriálovou Carrie Bradshaw nebo Alicii Keys s Jay-Z uchvátil New York. Ten nenavštívila poprvé, letos v létě tam strávila tři týdny na studijním jazykovém kurzu. „Tentokrát jsem měla víc času na poznávání města a setkání s přáteli. Ale stihla jsem i pár pracovních schůzek, výlet do Kalifornie a samozřejmě nákupy,“ směje se zpěvačka, která se z pulsujícího velkoměsta přezdívaného ‚Big Apple‘ vrátila nejen odpočatá, ale také s kufrem o pár kilo těžším.„Mám před sebou natáčení nového klipu, koncerty, křest vánočního duetu ‚Biela noc‘ s Robem Opatovským, křest mého prvního kalendáře, je toho opravdu hodně, takže odjet s prázdným kufrem by byl hřích. Navíc jsem nemyslela jen na sebe, ale i na sourozence a mamku s taťkou,“ ospravedlňuje svou nákupní horečku pobaveně rodačka z Brna. Pravdivost jejích slov potvrdili oba rodiče, kteří si své nejstarší dcery poté, co se odstěhovala do Prahy, příliš neužijí. Využívají tak každé chvíle, kdy mohou být s ní.

„Stýská se mi, to je jasné, ale Monika už je velká holka a nemůžu ji držet doma. Jsem ráda, že cestuje a poznává svět,“ svěřila se maminka Monika, která společně se svým mužem přihlížela focení snímků avizujících singl ‚Let me love you‘ z připravovaného druhého alba. Ten se bude natáčet začátkem prosince v Bratislavě, a jak zpěvačka uvedla, bude stejně sexy jako nové fotky. „Jediné, co zatím prozradím, že klip bude taneční a bude se odehrávat v bazénu. Proto jsem před natáčením podstoupila transparentní samoopalovací nástřik Vita Liberata Diamond a mučím se v posilovně. Chci, aby byl výsledek dokonalý,“ tají podrobnosti Monika, kterou v klipu doprovodí street dance tanečníci z Hip Hop Fakulty, kteří mají na svém kontě spolupráci s Black Eyed Peace, Jay-Z, Snoop Doggem nebo Kanye Westem.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
středa 28. 11. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Monika Bagárová našla v New Yorku novou lásku. Vychytané.cz. [Online] 28. 11. 2012. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6238. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Monika-Bagarova-nasla-v-New-Yorku-novou-lasku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 21:58