Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Muž přepadl svou bývalou ženu

Chvíle obrovského strachu zažila dnes odpoledne 44letá žena ze Zlína. Krátce po půl druhé hodině odpolední zazvonil 53letý muž na svou bývalou manželku, ke které běžně chodíval na návštěvu. Jenže tentokrát se o běžnou návštěvu nejednalo. Po otevření dveří muž vstoupil dovnitř a v bytě ji měl začít škrtit. Když ji poté pustil, odcizil jí z peněženky platební karty a z bytu odešel.
Přidat na Facebook
Žena se následně obrátila prostřednictvím tísňové linky 156 na SOC Městské policie Zlín. Dle udaného popisu pak byl muž za pomoci MKDS zadržen u parkoviště pod kostelem. Vzhledem k tomu, že v ruce třímal nůž, který dle svých slov vzal v bytě bývalé manželky a chtěl jej jít údajně nabrousit, byl zakročujícími strážníky vyzván, aby jej upustil, čemuž vyhověl. Na základě zjištěných skutečností vzniklo podezření na spáchání tr. činu a celá věc byla předána k dalšímu šetření kolegům z republikové policie. Odcizené karty pak byly další hlídkou MP Zlín nalezeny v kontejneru na velkoobjemový odpad, jelikož ze záznamu MKDS bylo patrné, že se muž u kontejneru krátce zdržel a proto strážníci pojali podezření, že by se odcizené platební karty mohly nacházet právě tam. Což se nakonec potvrdilo.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
úterý 27. 11. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Muž přepadl svou bývalou ženu. Vychytané.cz. [Online] 27. 11. 2012. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6237. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Muz-prepadl-svou-byvalou-zenu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 13:14