Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hromadná objímačka v Roxy s novou Miss UK Barbarou Škodovou

Ve čtvrtek 29.11.2012 byla v rámci finálového galavečera porotou zvolena již druhá Miss Univerzity Karlovy. Stala se jí Barbara Škodová, studentka 4.ročníku Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Miss Univerzity Karlovy
čtvrtek 29. listopadu 2012 21:00
(konec +- pátek 30. listopadu 2012 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Soutěžilo se o 4x2 volné vstupy na finálový galavečer Miss Univerzity Karlovy v Roxy, 29. listopadu 2012. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Publikum pak rozhodlo o Miss Sympatii, kterou byla vyhlášena Kristýna Maulenová.
Vítězkou letošní nové kategorie Múza UK je Veronika Tomanová. Slavnostního vyhlášení se zúčastnil i člen kapely Nightwork a připravil divákům velmi originální podívanou. K oslavám vítězky zahrála kapela Toxique.Ve čtvrtečním finále se o titul Miss UK utkalo v několika disciplínách celkem 8 finalistek. Nejdříve se porotě a divákům předvedly v retro přehlídce šatů značky Lazy Eye, jež jsou inspirovány modely z 50. let. Nechyběla ani oblíbená promenáda v plavkách, letos však trochu jinak, neboť se finalistky předvedly v rafinovaných modelech luxusního prádla návrhářky Terezy Vu. Ozvláštnění večerního programu přineslo promítání krátkých videospotů, jejichž hlavními aktérkami byly právě finalistky. Ve dvojicích jim byl před finále přidělen úkol, který plnily za asistence kameramanů České bomby. Diváci měli zároveň možnost vyslechnout od samotných finalistek humorné historky z natáčení.
Na závěr se dívky předvedly ve večerních róbách návrháře Luďka Hanáka.

Miss UK 2012 – Barbara Škodová
Miss Múza UK – Veronika Tomanová
Miss Sympatie – Kristýna Maulenová
Miss Internet – Tereza Jinochová
Miss UK volba Óčka – Karolína KošťálováV porotě letošního ročníku zasedla například Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, člen kapely Nightwork František Soukup, proděkan 1. lékařské fakulty profesor Tomáš Zima a Martin Shabu z České pozice, který zároveň vyhlásil také vítězku kategorie Múza UK.

Finálovým večerem provázeli moderátoři Hana Zajíčková (MTV) a Štěpán Krpata (RedBull), vystoupila taneční skupina Pentiful Breakers, překvapením večera se pak stal výstup Františka Soukupa - člena kapely Nightwork, který pobavil přes 700 návštěvníků Roxy návrhem na tzv. kolektivní objetí. K oslavám vítězky zahrála kapela Toxique s frontmankou Klárou Vytiskovou.

Vítězky se mohou těšit z hodnotných cen. Hlavní cenu věnovala společnost Invelt, jež vítězce hlavní kategorie Miss UK zapůjčí automobil Mini Coupé. Od eshopu snowboards.cz obdržela zlatý snowboardový set. Dále si vítězky odnesly poukaz na šaty značky Lazy Eye, luxusní prádlo od Terezy Vu, ubytování v hotelu Kempinski, pobyt v Chamonix ve francouzských Alpách, oblečení značky Replay, kosmetické balíčky od Mary Kay, poukaz na originální brýle z dřevěné kolekce značky Proof, seskok padákem od společnosti Skyfall, poukaz na výrobu osobních webových stránek od Noblexity Advertising. Vítězka kategorie Miss Múza získala od České pozice vlastní portrét. Jedné z finalistek bude nabídnuta roční smlouva s modelingovou agenturou Czechoslovak models.Miss Univerzity Karlovy zná v pořadí již svou druhou vítězku. Tím však ambice pořadatelů nekončí. „Univerzita Karlova je nejstarší a nejznámější českou univerzitou. Existuje však minimum studentských akcí, které by sdružovaly studenty všech fakult tak, jako se o to již druhým rokem snaží Miss UK. I v budoucnu chceme v této myšlence pokračovat a začlenit se tak do podzimního seznamu tradičních studentských událostí,“ řekl Tomáš Gavlas, organizátor Miss Univerzity Karlovy.

Dodala: Aneta Kasalická / Miss UK
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 30. 11. 2012 12:00
Chovancová, Michaela. 2012. Hromadná objímačka v Roxy s novou Miss UK Barbarou Škodovou. Vychytané.cz. [Online] 30. 11. 2012. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6221. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hromadna-objimacka-v-Roxy-s-novou-Miss-UK-Barbarou-Skodovou
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 16:17