Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

První vítěz B-Fashion in Zlín

B-Fashion in Zlín ve středu odhalil největší talenty z řad českých a slovenských vysokoškoláků. Střecha zlínského Baťova mrakodrapu, kde se slavnostní přehlídka finalistů konala, se proměnila v přehlídkové molo s neopakovatelnou atmosférou..
Přidat na Facebook
Z desítek přihlášených se stala nejúspěšnější tvůrkyní oděvů Lenka Sršňová ze slovenské Vysoké školy výtvarných umění v Bratislavě. Prvenství mezi designéry obuvi si odnesl Ondřej Konupčík, student oboru design obuvi na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Nejlepší návrháři obdrželi od pořadatelů – studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně - titul Talent roku 2007. Především ale dostanou příležitost uplatnit se v praxi. Ondřej Konupčík bude moci sledovat uvedení svého návrhu obuvi na trh generálním partnerem akce, firmou Baťa. Lenka Sršňová se se svými modely oděvů zúčastní série prestižních módních přehlídek. Cenou pro ni bude také stáž u světoznámé návrhářky Liběny Rochové.

Při slavnostním vyhlašování akce bylo zřejmé, že organizátoři hledí směle do budoucna. „Přípravy na další ročník B-Fashion in Zlín se chystáme zahájit už zítra,“ komentoval své plány po skončení přehlídky manažer akce Marián Füry.

Závěrečné módní přehlídky se zúčastnilo na tři stovky návštěvníků. „Vstupenky jsme vyprodali během 24 hodin,“ popisoval zájem o akci mluvčí B-Fashion Václav Pavlečka. Po akci následovala afterparty v klubu Musicland A, na níž dorazily nejen desítky módních nadšenců, ale i stovky příznivců hudby ve stylu r´n´b. Hvězdami večera se stali český a slovenský DJský šampion Lowa a zpěvák r´n´b Tom Malar.

www.bfashion.cz


majkl
(Michal Gaja)
pátek 11. 5. 2007 12:00
Gaja, Michal. 2007. První vítěz B-Fashion in Zlín. Vychytané.cz. [Online] 11. 5. 2007. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=622. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prvni-vitez-B-Fashion-in-Zlin
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 23:24