Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

N.O.H.A. pokřtí své nové album ve Fabricu

Na podzim se N.O.H.A. vydá na turné po Východni Evropě, aby pokřtila své nové album "N.O.H.A. Circus Underground" a tuto sobotu jako první zastávka bude ostravský klub Fabric.
Přidat na Facebook
Každý správný cirkus se skládá z artistů a klaunů z celého světa. Také N.O.H.A. se drží své tradice a čerpá z multikulturnich kořenů svých 4 národností. Využívá vlivů brazilských a slovanskych tradic i americkeho hip-popu. Texty jsou v portugalštině, španělštine a angličtine. Nové abum "Circus Underground" bude obsahovat tracky jako " Wanna Play", "Di Nero", "Park of illusion" a další dosud nezveřejněné tracky, dále remixy od producentů Cottonmouth, Matrix a dalších.

Je známo, že N.O.H.A. naživo přenáší na své fanoušky spoustu energie, takže kapelu nerozhodí ani výpadky proudu v LMB a na Letné. Ty se naopak staly legendárním zážitkem pro fanoušky, protože celou kapelu vyburcovaly k ještě k intenzivnějšímu a silnějšímu podání jejich performance. N.O.H.A. však neustále pracuje na vylepšení své show a nabídne na podzimních koncertech několik překvapení. Na svou tour přiveze nejen nový merchendise, CD, ale tentokrát i vinyl "N.O.H.A. Circus Underground". Kompletni N.O.H.A. crew se těší na své věrné, ale i nové fanoušky, kterým naservíruje ten pravý Circus Underground.

A jak je již tradicí, po koncertě se uskuteční afterparty nabušená směsicí funku, breakbeatu, dnb a jiné výborné muziky v podání projektu Kmo3 DJe Kmina a jeho kolegy DJe Soulphoniquea.

Lístky můžete zakoupit v obvyklých předprodejích. Informace najdete na webu (www.fabric.cz) nebo na facebooku klubu Fabric (facebook.com/fabric.ostrava)

Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 28. 11. 2012 14:00
Chovancová, Michaela. 2012. N.O.H.A. pokřtí své nové album ve Fabricu. Vychytané.cz. [Online] 28. 11. 2012. [Citace: 3. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6209. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/N.O.H.A.-pokrti-sve-nove-album-ve-Fabricu
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.17s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: neděle 3. července 2022 11:31