Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

N.O.H.A. pokřtí své nové album ve Fabricu

Na podzim se N.O.H.A. vydá na turné po Východni Evropě, aby pokřtila své nové album "N.O.H.A. Circus Underground" a tuto sobotu jako první zastávka bude ostravský klub Fabric.
Přidat na Facebook
Každý správný cirkus se skládá z artistů a klaunů z celého světa. Také N.O.H.A. se drží své tradice a čerpá z multikulturnich kořenů svých 4 národností. Využívá vlivů brazilských a slovanskych tradic i americkeho hip-popu. Texty jsou v portugalštině, španělštine a angličtine. Nové abum "Circus Underground" bude obsahovat tracky jako " Wanna Play", "Di Nero", "Park of illusion" a další dosud nezveřejněné tracky, dále remixy od producentů Cottonmouth, Matrix a dalších.

Je známo, že N.O.H.A. naživo přenáší na své fanoušky spoustu energie, takže kapelu nerozhodí ani výpadky proudu v LMB a na Letné. Ty se naopak staly legendárním zážitkem pro fanoušky, protože celou kapelu vyburcovaly k ještě k intenzivnějšímu a silnějšímu podání jejich performance. N.O.H.A. však neustále pracuje na vylepšení své show a nabídne na podzimních koncertech několik překvapení. Na svou tour přiveze nejen nový merchendise, CD, ale tentokrát i vinyl "N.O.H.A. Circus Underground". Kompletni N.O.H.A. crew se těší na své věrné, ale i nové fanoušky, kterým naservíruje ten pravý Circus Underground.

A jak je již tradicí, po koncertě se uskuteční afterparty nabušená směsicí funku, breakbeatu, dnb a jiné výborné muziky v podání projektu Kmo3 DJe Kmina a jeho kolegy DJe Soulphoniquea.

Lístky můžete zakoupit v obvyklých předprodejích. Informace najdete na webu (www.fabric.cz) nebo na facebooku klubu Fabric (facebook.com/fabric.ostrava)

Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 28. 11. 2012 14:00
Chovancová, Michaela. 2012. N.O.H.A. pokřtí své nové album ve Fabricu. Vychytané.cz. [Online] 28. 11. 2012. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6209. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/N.O.H.A.-pokrti-sve-nove-album-ve-Fabricu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.211.239.1
Serverový čas: pátek 3. února 2023 15:31