Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pavlína Danková odmítla letět se svým přítelem na dovolenou

Místo romantických chvilek, které mohla Pavlína strávit na týdenní dovolené se svým přítelem Milanem Benešem, se rozhodla do teplých krajin poslat sedmnáctiletou Nikol. Zájezd si Pavlína vyvařila ve VIP Prostřeno a hned ho věnovala pacientce Pediatrické kliniky FN v Motole. V neděli se Nikol i se svou babičkou z Egypta vrátila a na letišti je čekalo opravdu hvězdné přivítání. Pavlína Danková, Gábina Partyšová a Mirek Šimůnek spěchali načerpat dojmy z první zahraniční dovolené Nikoly, ke které tak všichni svou účastí v primácké soutěži přispěli.
Přidat na Facebook
Ještě před samotným vyhlášením kuchařských výsledků se aktéři dohodli, že výhru darují. „Jsem ráda, že jsme mohli rozzářit oči jedné naší pacientce, která by se jinak k moři nedostala. Nikolu jsme vybrali i proto, že je přímo vzorný pacient a aktivně se připravuje na budoucnost. Každý měsíc k nám dojíždí s babičkou, která je sama vážně nemocná,“ uvedla vedoucí Odboru komunikace FN v Motole Pavlína Danková, která se s Nikol setkala právě při práci. Nikola je pět let po transplantaci ledviny. Ještě před transplantací byla šest měsíců léčena peritoneální dialýzou, která probíhá v domácím prostředí každou noc. K selhání ledvin vedla geneticky podmíněná vada, která se plíživě rozvíjela, a nebylo možno ji zachytit v raném dětství. Pacientka je v trvalé péči prarodičů, se kterými bydlí a kteří ji i vychovávají. „Chtěla bych paní Dankové i všem ostatním moc poděkovat, považuji to za nejlepší předčasný vánoční dárek. S babičkou bychom se jinak k moři asi nedostaly,“ uvedla nadšená Nikola.To Mirek Šimůnek už dopředu počítal s tím, že soutěž nevyhraje, jelikož se za kuchaře nepovažuje. „Nejvíce pracuji po večerech, takže se v kuchyni moc neohřeji, do pořadu jsem šel spíš kvůli zábavě. Každopádně jsem velmi rád, že na zájezd jela Nikolka, která je velmi statečná a šikovná holka. Jen doufám, že se tam nezakoukala do nějakého místního mladíka,“ smál se Mirek Šimůnek.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.

Lakina
(Lada Váňová)
středa 28. 11. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Pavlína Danková odmítla letět se svým přítelem na dovolenou. Vychytané.cz. [Online] 28. 11. 2012. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6208. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pavlina-Dankova-odmitla-letet-se-svym-pritelem-na-dovolenou
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 17:28