Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jakub Kohák odmítl nakupovat vánoční dárky

Jeden z nejlepších českých reklamních režisérů, který je špičkou ve svém oboru, Jakub Kohák vyrazil na letošní vánoční nákupy s předstihem. Jako každý chlap má rád na ženách sexy spodní prádélko, a tak chtěl udělat radost svým drahým polovičkám a nadělit jim erotický kousek pod stromeček.
Přidat na Facebook
Jakub si moc nevěděl rady, a tak se rozhodl, že oběma koupí stejný kousek. Nakonec si však domyslel důsledky, a tak se rozhodl nevyhazovat peníze vůbec za žádné dárky, ale ušetřené peníze dát na dobrou věc. Takový je příběh jeho video spotu, ve kterém si sám i zahrál a stal se tak tváří charitativní kampaně, jejímž základem je online aplikace www.acehosevzdatevy.cz pomáhající nám trochu se uskromnit a ušetřené peníze poslat znevýhodněným dětem a dětem s postižením. Videoklipem se snaží říct, že Vánoce mohou být hezké i bez zbytečného hýření a plýtvání. „Já jsem do toho šel okamžitě, získaná částka bude rozdělena mezi charitativní organizace Fragilis, Paprsek, Světluška a Arcadia, které dělají důležitou práci,“ svěřil se režisér a herec Jakub Kohák.Jeho reklamy mu vysloužily mnoho cen jak na české tak i na světové scéně, získal řadu významných ocenění za režii a dokonce je držitelem ceny Anděl (1999) za nejlepší český videoklip. Ve videospotech pro charitativní kampaň společnosti DPD, která je zaštítěna sloganem; A čeho se vzdáte vy? si zahrál po boku dvou krásných dam, kterým odmítl koupit luxusní spodní prádlo a ušetřené peníze radši dal na dobrou věc.Principem kampaně je možnost odříct si určitou drobnost – kávu, časopis, zákusek nebo třeba nové tenisky a za pomoci aplikace hned vidět, jak takové rozhodnutí a ušetřená částka za něj může pomoci.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
úterý 27. 11. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Jakub Kohák odmítl nakupovat vánoční dárky. Vychytané.cz. [Online] 27. 11. 2012. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6195. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jakub-Kohak-odmitl-nakupovat-vanocni-darky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 21:32