Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zpěvačka Celeste Buckingham se doma nezastaví, čeká ji rušný program

Diář zaplněný od rána do večera, tak vypadá denní harmonogram Celeste Buckingham po příletu domů. Sedmnáctiletá brunetka si ani nestihla vybalit a už naskočila do víru povinností. Zpěvačka, skladatelka a od září také studentka jedné z nejprestižnějších hudebních škol světa, Belmont University v Nashville, zahájila propagační šňůru k novému singlu Never Be You. Nový song má, stejně jako předchozí Run Run Run, který má na svém kontě neuvěřitelných osm milionů zhlédnutí na YouTube, ambice stát se hitem.
Přidat na Facebook
Po téměř půlročním čekání přichází Celeste Buckingham s další hudební novinkou. Rádiový hit Run Run Run střídá v éteru singl Never Be You, který vznikl ze slovensko-americké spolupráce - už osvědčených producentů Martina Šrámka a Andreje Hrušky z bratislavského studia Littlebeat s duem Aaron Harmon a Jordan Reyes z BoyGenius Studios. Nová skladba se dnes, po exkluzivní předpremiéře v rádiu Europa 2 a na MTV, dočkala oficiální premiéry. Společně se skladbou Celeste zveřejnila na hudebním portále Youtube také videoklip, jehož autorem je režisér Roland Wraník.V nejbližších dnech čeká rodačku z Curychu promotour po Slovensku a Česku, rozhovory, návštěvy významných hudebních akcí, ale také série koncertů pro veřejnost v obou zemích. Vzhledem k pozitivním recenzím, které sklidila se svým debutovým albem Don´t Look Back, nebude chybět ani ve Státní opeře Praha, kde vystoupí se svým hitem Run Run Run během vyhlášení výsledků ankety Český Slavík. O čtyři dny později, ve středu 28. listopadu pak zazpívá v pražském klubu Roxy na třetích narozeninách hudební stanice MTV, a o den později v bratislavské Inchebě. Svou kvalitní hudební produkcí a hlasovým projevem totiž zaujala britskou žijící legendu Seala, který si ji vybral jako předskokanku svého jediného koncertu na Slovensku.

V rámci svého krátkého pobytu doma stihne zpěvačka i pár vlastních koncertů - 25. listopadu ji čeká koncert v klubu Blue Note v Novém Meste nad Váhom, 27. listopadu
v Levoči, 30. listopadu vystoupí na náměstí v Košicích a 20. prosince se představí fanouškům v bratislavském klubu Atelier Babylon.

Zdroj: TZ Slavica
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 19. 11. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Zpěvačka Celeste Buckingham se doma nezastaví, čeká ji rušný program. Vychytané.cz. [Online] 19. 11. 2012. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6194. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zpevacka-Celeste-Buckingham-se-doma-nezastavi,-ceka-ji-rusny-program
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 03:37