Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MOVEMBER GALA PARTY- volba krále Movembru se blíží!

V listopadu zaplavili naše ulice muži s knírem. Důvodem pro tento svébytný módní trend je charitativní kampaň MOVEMBER, o které letos mluví v souvislosti s podporou boje proti rakovině prostaty stále více lidí. Stejně jako patří k Movemberu kníry, neobejde se MOVEMBER bez MOVEMBER GALA PARTY powered by Lidé.cz, kde je vyhlášen král MOVEMBERU.
Přidat na Facebook
MOVEMBER GALA PARTY je po roce zpět a je na co se těšit a poté další rok opět vzpomínat. Tato 5ti hvězdičková party událost se díky podpoře serveru Lidé.cz rozjede 30. listopadu v klubu SaSaZu od 21:00hodin. Headlinery večírku jsou živá vystoupení nu jazzové formace JAZZANOVA a dub stepová smršť THE QEMISTS, či třešinka na kníru v podání CIrk LA PUTYKA. Těšit se můžete i na překvapení od EDDIE STOILOW a jejich hostů.

Na gala party se sejdou Mo Bratři a Mo Sestry, kteří celý měsíc listopad upozorňují osobitým způsobem na ožehavé téma mužského zdraví, jakým rakovina prostaty je. V zemích, kde kampaň MOVEMBER probíhá, tak každoročně celá kampaň touto akcí vrcholí. Cílem kampaně je vedle šíření povědomí o této nemoci také pomoci odstranit ostych mužů o tomto problému hovořit, stejně jako podnět k přemýšlení o svém zdraví a preventivních vyšetřeních obecně.

Originální večírek hudebních hvězd první kategorie je připraven i pro ty, kdo neozdobili svoji tvář knírem. Již podruhé se Seznam.cz rozhodl podpořit Movember mediálně. Zároveň server Lide.cz organizuje a zaštiťuje i letošní Gala party. Je nutné dodat, že část vstupného z akce poputuje na konto MOVEMBER / Muži proti rakovině.

Předprodej: www.ticketstream.cz za 390 CZK.

Party aktuality: http://movember.seznam.cz/gala-party-2012

Zdroj: TZ Blue Gekko

Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 26. 11. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. MOVEMBER GALA PARTY- volba krále Movembru se blíží!. Vychytané.cz. [Online] 26. 11. 2012. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6191. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MOVEMBER-GALA-PARTY--volba-krale-Movembru-se-blizi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.055s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 20:03