Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dnes večer B-Fashion In Zlín

Další projek studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně je za dveřmi. Pokud se zajímáte o módu, modní trendy, a vůbec o moderní styl života, rozhodně u této akce nesmíte chybět! A pozor, večer můžete protančit v rytmu Hip Hopu a R'n'B..
Přidat na Facebook
Speciálním partnerem Vychytaného.infa v této akci je


Ale než začnete řádit na tanečním parkovišti, musí se vybrat talent roku! Právě tento titul si odnesou dva nejnápaditější mladí návrháři z prvního ročníku soutěže B-fashion in Zlín. O adeptech na vítěze už je rozhodnuto. Odborná porota ve složení Klára Nademlýnská, Liběna Rochová, Goran Tačevski a Helena Fejková vybrala 12 postupujících v kategorii designu oděvu. O nejlepším návrháři obuvi rozhodnou zástupci společnosti Baťa. Kdo nakonec bude Talentem roku v obou kategoriích se ukáže až na závěrečné módní přehlídce projektu. Ta začne 9. května od 20 hodin ve 21. budově areálu Svit.

33 designérů oděvu a 25 tvůrců obuvi. Takový je počet přihlášených studentů ze škol, které se v České republice a na Slovensku věnují návrhářství. „Přestože letošní ročník B-fashion in Zlín je první podobnou akcí u nás, objevily se desítky nadaných tvůrců, kteří se do soutěže přihlásili,“ komentoval velký zájem o akci manažer projektu Marian Füry.

Rozhodování na módní přehlídce musí být nestranné. Tuto podmínku si určili organizátoři B-fashion. Nezaujatost zaručí zastoupení vedoucích ateliérů oděvů přihlášených škol a odborný úsudek známých osobností z oboru - Denisy Nové, Heleny Fejkové, Gorana Tačevskiho a Liběny Rochové.

Příležitost vidět módní show B-fashion na vlastní oči dostane kromě odborníků a novinářů také sto dalších zájemců z řad veřejnosti. Módní show bude moderovat herec známý z televizního seriálu Rodinná pouta Tomáš Krejčíř, který je zároveň tváří společnosti Baťa, a.s.

Lidé, kteří se na módní přehlídku nedostanou, však budou mít ještě v den konání
B-fashion šanci všechny modely spatřit prostřednictvím videoprojekce. A to na afterparty Ghetto Jamz od 22 hodin v klubu Musicland A, na které vystoupí český a slovenský DJ šampion LOWA, rapper Headdy a r´n´b zpěvák Tom Malar.

www.Bfashion.cz

Speciálním partnerem Vychytaného.infa v této akci je
majkl
(Michal Gaja)
středa 9. 5. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Dnes večer B-Fashion In Zlín. Vychytané.cz. [Online] 9. 5. 2007. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=619. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dnes-vecer-B-Fashion-In-Zlin
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.205.26.39
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 21:43