Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Simona Krainová se po porodu nechala "vyhladit"!

Novopečená dvojnásobná maminka Simona Krainová se už pomalu objevuje ve společnosti, ale její dvouměsíční syn Bruno jí dá hodně zabrat. Simona se celý život udržovala ve skvělé kondici a vždy dbala na krásně upravený zevnějšek. V poslední době sebe odložila na pomyslné druhé místo a veškerou péči věnuje svým dvěma synům.
Přidat na Facebook
Nedávno se však rozhodla, že je čas zkrášlit opět sama sebe a vyrazila na kliniku YES VISAGE, kde si nechala "vyhladit" obličej pomocí nové moderní metody Pelléve, která šetrnou formou opět rozjasní a omladí obličej, a to zcela bez ztráty jakékoliv mimiky. „Už to sama na sobě sleduji, jak unaveně vypadám, takže jsem se rozhodla si nechat trošku "vyhladit" obličej, ale protože pořád kojím, nemůžu jít na botox. Takže takhle neinvazivní metoda je fajn, pochvalovala si Simona, která si mateřství plnými doušky užívá, ale vidina pracovního procesu už je v nedohlednu, a proto se opět do kondice snaží dostat už teď.Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 12. 11. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Simona Krainová se po porodu nechala "vyhladit"!. Vychytané.cz. [Online] 12. 11. 2012. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6189. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Simona-Krainova-se-po-porodu-nechala-_vyhladit_!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 14:02