Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Levné vstupenky na silvestrovskou "extázi" v Roxy

ROXY uvádí limitovanou sérii zvýhodněných vstupenek na silvestrovský mejdan ROXY ECSTASY!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
ROXY ECSTASY *NEW YEAR
pondělí 31. prosince 2012 21:00
(konec +- úterý 1. ledna 2013 04:00)
15. minut klub
Olomouc (CZ)
Konec roku 2012 pomalu ale jistě klepe na dveře a při té příležitosti je na čase poodhalit první detaily ke každoročnímu silvestrovskému mejdanu v ROXY. Ten letos nese mnohoslibný název ROXY ECSTASY a stejně jako loni proběhne nejen v klubu ROXY ale také v prostoru NoD. Klub ROXY navíc právě uvedl do prodeje limitovanou sérii tří set vstupenek za jedinečnou cenu 300 czk! Není to ale zdaleka jediná specialita, která se v ROXY a NoD 31. 12. chystá!

Kromě obligátního welcome drinku a drobného občerstvení čekají návštěvníky ROXY ECSTASY v celém klubu ROXY a prostoru NoD speciální silvestrovské vizualizace od VJ Quark / astraL d:VISION a chybět nemůže ani silvestrovský light design a laser show v režii Everset či tematické dekorace. Aby toho nebylo málo, na všech pěti barech budou navíc od 21:00 do 24:00 panáky Bacardi OakHeart a Finlandie za poloviční cenu! Těšit se můžete také na speciální akce s malými panáky zdarma, které budou probíhat po celou noc na vybraných barech.

Co se týče hudební náplně ROXY ECSTASY, jako každý rok i letos bude samozřejmostí přítomnost domácí DJské špičky, která zahraje na celkem třech scénách. Main stage bude již tradičně patřit house music, když se za DJský stůl postaví osvědčení a zkušení DJs hrající velmi pestrou škálu současného house. Jmenovitě to budou Tráva, Fatty M, CJ Fox a Kmin. Druhá stage situovaná v ROXY chill outu, kde zahrají DJ Yannick se saxofonistou Filipem Markesem a duo 2K & Sweg, pak nabídne krom house music také například liquid funk a další žánry, jež vás zaručeně roztančí.

Třetí scéna, která bude v prostoru NoD, pro změnu slibuje exkluzivní silvestrovskou DJ Fusion, kterou bude mít pod palcem trio Biodan, Tomics a TAZZ. NoD, jenž v rámci silvestrovského mejdanu ponese podtitul Comfortable Fresh Zone, nabídne návštěvníkům také lehké občerstvení stejně jako možnost dát si oraz od divokého mejdanu v ROXY a nabrat novou energii v pohodlných sedačkách. Ti hladovější pak budou moci až do pozdních nočních hodin využít denní nabídky jídel za velmi příznivé ceny.

Pokud se tedy rozhodnete strávit oslavy konce stávajícího roku a začátku toho nadcházejícího v jedinečných prostorách ROXY a NoD, můžete se spolehnout, že zažijete extatickou taneční party se vším, co k ní patří. To vše navíc za nyní naprosto jedinečnou cenu 300 czk, která platí pro prvních tři sta zakoupených vstupenek! Koupit je můžete v předprodeji sítí Ticketpro a Ticketportal nebo v NoD, kde jsou vstupenky k mání každý všední den od 16:00 do 20:00 bez poplatků.

VIDEO
MadTV.cz – DJ Tráva live!: http://vimeo.com/madtv/trava-live

WEB
ROXY: www.roxy.cz
FB Event: http://www.facebook.com/events/467926649915914/

Dodal: Lukáš Kadeřábek / Roxy PR
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 26. 11. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Levné vstupenky na silvestrovskou "extázi" v Roxy. Vychytané.cz. [Online] 26. 11. 2012. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6188. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Levne-vstupenky-na-silvestrovskou-_extazi_-v-Roxy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 02:37