Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jitka Nováčková okorunuje Miss Univerzity Karlovy 2012

Ve čtvrtek, 29.11.2012, se v pražském klubu Roxy rozhodne o tom, která z osmi finalistek ponese v příštím roce titul Miss Univerzity Karlovy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Miss Univerzity Karlovy
čtvrtek 29. listopadu 2012 21:00
(konec +- pátek 30. listopadu 2012 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Soutěžilo se o 4x2 volné vstupy na finálový galavečer Miss Univerzity Karlovy v Roxy, 29. listopadu 2012. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Návštěvníky čeká večer plný krásy, módy, zábavy a živé hudby. V porotě zasedne také Česká Miss 2011 Jitka Nováčková a šéfredaktor portálu Česká Pozice Ištván Léko. K oslavě vítězky zahraje kapela Toxique.

Konceptem Miss UK není jen volba nejkrásnější studentky. Hlavní myšlenkou soutěže je zviditelnit zajímavé osobnosti z řad studentek univerzitní obce a posílit tak vnitřní integritu decentralizované Univerzity Karlovy. Která z finalistek, jež prošly výběrem odborné poroty v rámci říjnového castingu v hotelu InterContinental, zaujme porotu nejvíce a získá tak titul Miss UK, se dozvíme již ve čtvrtek 29. listopadu od 19 hodin. Letošní osmička finalistek nabízí nevšední paletu zajímavých osobností.V průběhu finálového večera se finalistky porotě a návštěvníkům představí v několika podobách: v retro šatech inspirovaných modely z 50. let značky Lazy Eye, rafinovaném prádle návrhářky Terezy Vu a večerní róbě z kolekce Luďka Hanáka. Velkou změnou oproti zažitému konceptu soutěží Miss přinese tzv. volná disciplína. Finalistky Miss UK se po dvojicích vydaly na netradiční Misse, jejichž plnění bylo pečlivě zaznamenáno kameramanským duem Jana Mikulky a Lukáše Mazury (Česká Bomba) a bude promítáno na finálovém večeru. Návštěvníky finále tak čeká vcelku nevšední audiovizuální zážitek.

Všech osm vybraných finalistek se ve čtvrtečním finále utká o vítězství celkem ve čtyřech kategoriích: Miss Univerzity Karlovy, Miss Sympatie, Miss Múza UK, Miss Internet. O vítězce hlavní kategorie Miss Univerzity Karlovy rozhodne odborná porota, ve které zasedne například Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, člen kapely Nightwork František Soukup, proděkan 2. lékařské fakulty Tomáš Zima a šéfredaktor portálu Česká Pozice Ištván Léko. Miss Sympatie si zvolí sami účastníci přímo na místě.

Návštěvníci finálového večera se mohou těšit na bohatý doprovodný program. Svým vystoupením oživí soutěžní atmosféru taneční skupina Pentifull Breakers. Oslavy vítězky rozproudí koncert české kapely Toxique v čele s Klárou Vytiskovou.

Vítězky si odnesou rozmanité ceny. Na prvním místě vévodí zapůjčení automobilu značky Mini Coupé společností Invelt. Dále se vítězka bude moci těšit ze snowboardového setu od snowboards.cz, výletu do Alp, oblečení od značky Replay, šatů Lazy Eye, poukazu na luxusní prádlo od Terezy Vu, značkových brýlí Proof či smlouvou s Czechoslovak Models. Miss Múza UK získá od partnera kategorie České Pozice vlastní portrét.Dodala: Aneta Kasalická / Miss UK
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 22. 11. 2012 16:00
Chovancová, Michaela. 2012. Jitka Nováčková okorunuje Miss Univerzity Karlovy 2012. Vychytané.cz. [Online] 22. 11. 2012. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6181. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jitka-Novackova-okorunuje-Miss-Univerzity-Karlovy-2012
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 03:13