Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ostravu roztančí kubánská hudební show a přední čeští Djs

Zapomeňte na nevlídný podzim a zažijte rozpálenou Kubu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Havana Club Tour de Bar 3
pátek 23. listopadu 2012 21:00
(konec +- sobota 24. listopadu 2012 04:00)
Ostravské výstavy - Výstaviště Černá Louka
Ostrava (CZ)
Atmosféru pravých karibských večírků vám nabídne akce HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3, která do Ostravy 23. 11. přiveze unikátní hudební Fresh Reggaeton show kubánského hudebníka Dariela (Havana, Cuba). Z parketu vás ani na okamžik nepustí chytlavé taneční pecky, které namíchají rezidenti akce Dj Pavel Bidlo, Chris Sadler a Manio. Občerstvit se můžete u deseti soutěžních barů, kde dostanete koktejly od nejlepších barmanů z vyhlášených ostravských podniků. Vstupenky na tento mejdan můžete získat zdarma, stačí se registrovat na webu www.tourdebar.czOstravu rozpálí žhavá kubánská show
Houpavé rytmy, krásné tanečnice, hudebníci a podmanivý hlas kubánského zpěváka – tolik nabízí originální hudební show Fresh reggaeton live, kterou představí ostravská akce HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3. Jedinečné vystoupení za doprovodu perkusionisty a trumpetistů vás rázem přenese do rozpálených ulic kubánské Havany. Odtud ji do Čech přiváží talentovaný mladý umělec Dariel, který na Kubě úspěšně vystupoval v klubech a soutěžích se skupinou "Control Havana.“ Velké zkušenosti z oblasti kubánského tance a zpěvu jako jsou salsa, rumba a reggaeton nyní předává dál v podobě své unikátní Fresh reggaeton live show. Zažít ji budete moci na ostravské zastávce HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3 i na dalších akcích letošního ročníku turné v Praze, Brně a Pardubicích.

Pod taktovkou těch nejlepších
Tančit nebo alespoň podupávat si do rytmů budete po celý večer, kdy vás do varu dostanou svými sety přední čeští Djs. Svým hudebním výběrem a schopností pobavit publikum si právem vydobyli pozici rezidentů akcí HAVANA CLUB TOUR DE BAR. Proto ani v Ostravě nesmí chybět Dj a producent DJ Chris Sadler. Své místo za mixpultem má také již legendární osobnost české taneční scény DJ Pavel Bidlo. Zkrátit si čekání, než je uslyšíte, můžete při poslechu jejich speciálních setů, které připravili pro tuto příležitost:
- Pavel Bidlo: http://official.fm/tracks/RdAT
- Chris Sadler: http://mp3.sety.cz/chris-sadler-from-havana-to-oblivion-mp3.htmlSestavu doplní DJ Manio a ostravský Dj Martin Streed, který stojí za klubovým pořadem Hell party na radiu Helax. Atmosféru velké halové akce doplní působivá audiovizuální show využívající nejmodernějších led technologie.

Večer však nebude na Výstavišti Černá louka patřit jen hudbě, ale také barmanskému umění. Soutěžit o titul toho nejlepšího budou zástupci těchto 10 vyhlášených podniků Ostravska: Alexandria loď, Bernie`s Irish Pub, Broadway, Co kdyby, Corrida, Destiny bar, Fifty fifty, Floridita, Hotel Vista a Jet Set Cafe. Jak se jejich barmani připravují na soutěž, můžete vidět v této upoutávce: www.youtube.com/watch?v=ZZ90zNjHoM0&feature=player_embedded. Trailer k akci HAVANA CLUB TOUR DE BAR:Bližší informace o jednotlivých zastávkách, hudebním programu a přehled soutěžících podniků budou postupně zveřejňovány na stránkách www.tourdebar.cz a na
www.facebook.com/HavanaClubTourDeBar. Vstupenky na ostravskou HAVANA CLUB TOUR DE BAR zakoupíte v síti Ticketpro nebo je můžete získat zdarma po registraci na webu soutěže.
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 18. 11. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Ostravu roztančí kubánská hudební show a přední čeští Djs. Vychytané.cz. [Online] 18. 11. 2012. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6168. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ostravu-roztanci-kubanska-hudebni-show-a-predni-cesti-Djs
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 03:18