Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Oslnivý zimní make-up Dita Von Teese od značky Artdeco

Oblíbená značka dekorativní kosmetiky Artdeco letos v létě představila jedinečnou kolekci Dita Von Teese, jež vznikla ve spolupráci s touto uznávanou mezinárodní hvězdou. Unikátní glamour produkty si okamžitě našly tisíce obdivovatelek po celém světě. Milovnice originální a stylové kosmetiky jistě potěší fakt, že se tato speciální edice právě nyní rozrůstá. Neváhejte a vyzkoušejte žhavé trendy novinky z kolekce Artdeco Dita Von Teese pro sezónu podzim-zima 2012/13.
Přidat na Facebook
Značka Artdeco s potěšením uvádí nejnovější kolekci DITA VON TEESE – FALL FAVORITES, která rozzáří rty, oči i nehty atraktivními barvami. Vzhled typický pro Ditu Von Teese je ztělesněním toho, po čem ženy touží: fascinující rudé rty, výrazná linka obočí, dokonalá pleť a nádherné nehty. V nové kolekci opět ožívá motto této vynikající umělkyně „Krása je umění (Beauty is Art)“!Úspěšná německá značka ARTDECO reprezentuje kvalitní a vysoce profesionální kosmetiku za dostupné ceny. Její portfolio zahrnuje kompletní řadu produktů z oblasti inovativní a exkluzivní dekorativní kosmetiky určenou pro dokonalé nalíčení. Hlavní vizí značky je nepřetržitý zájem o individuální přání a potřeby všech žen v kombinaci s nekompromisní kvalitou. Díky tomuto faktu jsou produkty této značky velmi oblíbené na západoevropských trzích. Produkty značky ARTDECO ocení především sofistikované zákaznice – představují skvělou alternativu k těm nejexkluzivnějším světovým značkám, neboť nabízejí srovnatelnou kvalitu za neporovnatelně příjemnější cenu.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 9. 11. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Oslnivý zimní make-up Dita Von Teese od značky Artdeco. Vychytané.cz. [Online] 9. 11. 2012. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6154. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Oslnivy-zimni-make-up-Dita-Von-Teese-od-znacky-Artdeco
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 04:04