Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Chtěl se družit, ostatní hosté ovšem ne a tak ve vzteku rozbil bar

Včera, krátce před půlnocí, se na SOC Městské policie Zlín obrátil zaměstnanec provozovny na tř. T. Bati. Uvedl, že zde mají problémového hosta, který způsobil majetkovou škodu. Strážníci na místě zjistili, že se jedná o podnapilého, 27letého muže z Prahy, který poškodil pěstí bar a při tom si způsobil zranění na kloubech prstů PHK.
Přidat na Facebook
Nabízené ošetření ovšem odmítl. Jak bylo dále od obsluhy provozovny zjištěno, dotyčný se pod vlivem alkoholu chtěl proti vůli ostatních návštěvníků kamarádit a družit, na což byl jak hosty, tak i personálem opakovaně upozorňován. Jelikož i nadále obtěžoval a nechtěl situaci pochopit, byl obsluhou vykázán, na což zareagoval tím, že rozbil plastový díl baru, do kterého vrazil pěst. Byla u něj provedena orientační dechová zkouška s výsledkem pozitivním, muž nadýchal 2,081 promile alkoholu. Vzhledem k výši škody, kterou majitel odhadl na několik desítek tisíc korun, byla celá věc předána k dalšímu šetření kolegům z republikové policie.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 2. 11. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Chtěl se družit, ostatní hosté ovšem ne a tak ve vzteku rozbil bar. Vychytané.cz. [Online] 2. 11. 2012. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6152. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Chtel-se-druzit,-ostatni-hoste-ovsem-ne-a-tak-ve-vzteku-rozbil-bar
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 02:25