Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Leoš Mareš má úchylku!

Známému moderátorovi Leošovi Marešovi prošla pod rukama už pěkná řádka žen. Poté, co opustil svojí manželku Moniku Marešovou, jeho zájem o ženy vzrostl. O jeho lásku bojovaly modelky Gábina Dvořáková a Hanka Svobodová a nyní si jeho hnízdečko lásky užívá modelka Petra Faltýnová.
Přidat na Facebook
Gábinu a Hanku spojuje mnohé, ale hlavně to, že jsou to brunetky, které mají krásné a dlouhé vlasy. Pozadu nechtěla zůstat ani jeho nynější partnerka, a proto se rozhodla si vlasy nechat prodloužit v salonu YES VIP. "Nedávno jsem byla u svého kadeřníka, který mě ostříhal skoro na mikádo. Protože jsem chtěla rychle delší vlasy, navštívila jsem salon YES VIP a nemohu si to vynachválit," řekla kráska Petra Faltýnová."Nikdy předtím jsem tuto metodu nevyzkoušela a taky jsem se trochu bála, jestli si tím vlasy neponičím a hlavně, jestli někdo nepozná, že mám vlasy prodloužené. Musím říct, že vůbec nic není vidět a jsem naprosto spokojená," dodala Petra. Nyní už Petra splňuje Leošovi parametry, které by měla každá jeho přítelkyně splňovat. Do salon YES VIP chodila i Leošova manželka a bývalá přítelkyně Hanka Svobodová.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
úterý 30. 10. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Leoš Mareš má úchylku!. Vychytané.cz. [Online] 30. 10. 2012. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6149. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Leos-Mares-ma-uchylku!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.92.49
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 08:29