Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Světlá nad Sázavou - nové světlo Sázavafestu

Novým místem se vrací k řece i k původní atmosféře.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sázavafest
čtvrtek 1. srpna 2013 21:00
(konec +- pátek 2. srpna 2013 04:00)
Světlá nad Sázavou
Světlá nad Sázavou (CZ)
Sázavafest, který si na domácí scéně za dvanáct let své existence vydobyl mezi hudebními fanoušky pevnou pozici, se vrací se k tomu nejlepšímu, co se za dvanáct let podařilo. Novým místem se vrací k řece a atmosféře, která festival vždy odlišovala. „Atmosféra Sázavafestu je pro nás víc, než jeho velikost.“ říká ředitel festivalu Pavel Kloupar.

V nadcházejícím ročníku přivítá návštěvníky festivalu jedinečné prostředí zámeckého lesoparku ve Světlé nad Sázavou, který je v centru městečka a zároveň v těsné blízkosti řeky. „Starosta města měl o festival zájem a nabídl nám genius loci, který splňuje i naše požadavky na logistiku a vrátí festivalu to, co se z něj trochu vytratilo - neopakovatelnou atmosféru“ teší se Pavel Kloupar a dále dodává: „Světlá nad Sázavou je z našeho dnešního pohledu ideální.“ Starosta Jan Tourek doplňuje: „Projevili jsme zájem o festival a jsme rádi, že jsme se domluvili. Věříme, že Sázavafest bude velkým přínosem nejen pro Světlou nad Sázavou, ale pro celý region“.Sázavafest je nadále multikulturním a multižánrovým festivalem, který na pódia přivádí stálice i objevy - často v jedinečných vystoupeních. Objevy se můžou objevit třemi způsoby – projekt mladých talentů „#Novágenerace“, tradiční vyhledávací soutěž Sázavafest Battle a Objev roku soutěže Český slavík. Hudbu doplňují autorská čtení, divadla, filmy i performance. Ve Světlé nad Sázavou představí festival dvě hlavní stage, dance hall a novinku – akustickou scénu.

Nadcházející ročník je naplněním hesla, že nejdůležitější je atmosféra. Festival nabídne v nových podmínkách lepší servis a především velmi pestrý doprovodný program, který bude jak ve festivalovém areálu, tak ve stanovém městečku. Vedle klidové zóny vznikne fun zóna poskytující nepřeberné množství tradičního i originálního vyžití a zábavy. Nový ročník bude také stoprocentně bezbariérový a nabídne handicapovaným v případě potřeby asistenty. Všechny návštěvníky přivítá festival heslem „Přijeď a užívej si!“.Dodal: Michal Krčmář / Sázavafest

Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 10. 11. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Světlá nad Sázavou - nové světlo Sázavafestu. Vychytané.cz. [Online] 10. 11. 2012. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6147. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Svetla-nad-Sazavou---nove-svetlo-Sazavafestu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 04:00