Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Miss UK: Krása a intelekt spojuje Univerzitu Karlovu

Již druhým rokem se pod záštitou Studentské unie rozjíždí přehlídka krásy a intelektu - soutěž Miss Univerzity Karlovy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Miss Univerzity Karlovy
čtvrtek 29. listopadu 2012 21:00
(konec +- pátek 30. listopadu 2012 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Soutěžilo se o 4x2 volné vstupy na finálový galavečer Miss Univerzity Karlovy v Roxy, 29. listopadu 2012. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
I v letošním roce jsou prostřednictvím nových finalistek reprezentovány různé fakulty univerzity, a to včetně Farmaceutické fakulty v Hradci Králové. O tom, která z dívek se stane novou Miss UK 2012, rozhodne odborná porota již 29. listopadu na finálovém galavečeru v pražském klubu Roxy.

V neděli 28. října proběhl v pražském Hotelu InterContinental casting druhého ročníku Miss Univerzity Karlovy. Porotu složenou nejen z organizačního týmu přišlo okouzlit několik desítek přihlášených studentek. Casting byl rozdělen na dvě části: účelem první části bylo každou dívku co nejvíce poznat z hlediska osobního vystupování a prověřit její intelekt; v druhé části, v níž se dívky představily v plavkách, se pak hodnotila celková reprezentativnost. „Chceme, aby soutěž dostála svému názvu. Ze zásady nehodnotíme pouze vzhled kandidátek, ale celkové osobní charisma a také intelekt,“ shrnuje kritéria výběru finalistek Tomáš Gavlas, pořadatel Miss UK.

Letošní osmička finalistek vytváří nevšední paletu osobností, které kromě zvolených studijních oborů zvládají i řadu dalších obecně prospěšných aktivit. Například studentka Elizabeth Adenubiová se angažuje v nespočtu projektů k podpoře veřejného zdraví , Kristýna Maulenová strávila léto v Indii, kde vyučovala malé děti, a Karolína Košťálová je instruktorkou kurzu první pomoci. Své příběhy mají však i ostatní finalistky.

Listopad není jen měsícem pánského kníru, ale také měsícem oslav krásy a intelektu.
Finalistky Miss UK čeká nabitý program. Týden po castingu se v prostorách Botanické zahrady hl. města Prahy uskutečnilo profesionální focení všech finalistek a o den později také natáčení upoutávkového spotu. Týden před finále se uskuteční univerzitní roadshow, v rámci které se každá finalistka představí své domovské fakultě. Kategorii Miss Sympatie mají totiž v rukou právě studenti a návštěvníci finálového galavečera. A proto je důležité, aby měl každý možnost poznat svou favoritku osobně.

Zde jsou jména finalistek společně s jejich studijními obory:

1. Ingrid Žváčková, Filozofická fakulta: Středoevropská studia2. Barbara Škodová, Farmaceutická fakulta3. Karolína Košťálová, 1. lékařská fakulta4. Elizabeth Adenubiová, 3. lékařská fakulta5. Tereza Jinochová, Pedagogická fakulta6. Kristýna Maulenová, Filozofická fakulta: Psychologie7. Veronika Tomanová8. Gabriela Fialová: Pedagogická fakultaO titul Miss Univerzity Karlovy se dívky utkají ve čtvrtek 29. listopadu od 19:30 v pražském klubu Roxy. Návštěvníky akce čeká bohatý program: přehlídka retro šatů a luxusního spodního prádla v podání krásných finalistek, koncert kapely Toxique a mnohé další. Vítězka se může těšit na krásné ceny od našich partnerů.

Miss UK je historicky první soutěž krásy a inteligence studentek Univerzity Karlovy. Skrývá koncept, který nepodporuje zdeformované vnímání krásy. Vypráví příběhy a představuje osobnosti. Miss UK nemá ambice stát se pouze jednou z mnoha soutěží krásy, jejím cílem je sdružit studenty decentralizované univerzity a posílit jejich vzájemnou sounáležitost. Finálový galavečer Miss UK je ojedinělou událostí, kdy se na jednom místě sejdou studenti všech fakult univerzity.

Video z castingu: http://www.youtube.com/watch?v=hCvZMdGVewA&feature=youtu.be

Promo video http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FPMBLwAzDPAFinálový večer Miss UK:
https://www.facebook.com/events/303089899790476/
Příběhy a fotografie finalistek: www.missuk.cz

Dodala: Aneta Kasalická / Miss UK
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 7. 11. 2012 13:00
Chovancová, Michaela. 2012. Miss UK: Krása a intelekt spojuje Univerzitu Karlovu. Vychytané.cz. [Online] 7. 11. 2012. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6140. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Miss-UK:-Krasa-a-intelekt-spojuje-Univerzitu-Karlovu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 09:29