Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Cover girls night - tři krásky za mixákem!

V atomovém krytu COVER PLACE se chystá mejdan, který zastřeší tři sexy Djky!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Cover girls
pátek 9. listopadu 2012 21:00
(konec +- sobota 10. listopadu 2012 04:00)
Cover Place
Praha (CZ)
Pánská Djská populace je vidět všude, samozřejmě i dámská, ale klub Cover Place se rozhodl svěřit jednu ze svých nocí pouze do rukou dam a 9.11. uspořádal noc s názvem COVER GIRLS! Jejich jména jsou BeUnique, MaryEn a Nika a jde o nejen velmi dobré Djky, ale také o dámy s velkým sexappealem! Pojďme se na Ně trochu podívat už teď!

Když v roce 2007 BeUnique začínala hrát, zaměřila se spíš na rychlé energické groove techno a časem přešla na hard techno. Techno je její alfou omegou. Zahrála si na spoustě festivalů nejen v Čechách a na Slovensku, ale také například ve Španělsku. Hodně ji ovlivnili jména jako je například Industrialyzer, Boriqua Tribez či Reaky. Působí také v XMIX.cz, kde je zodpovědná za booking zahraničních DJ´s a také se stala čestnou členkou Emagency Bookings. Nedávno vydala své tracky na labelu Naked Lunch s francouzským producentem a Djem Ganezem The Teribblem a nyní se zaměřuje na novou produkci a spolupráci s Brazilskými a Španělskými labely.To Djka MeryEn poprvé přičichla k Djeingu v roce 2002. V roce 2004 dostala příležitost hrát i v zahraničí a to na Slovensku (Club 22, kde vystupovala s Vectifem a M.Cobaltem) a v Polsku (cluby Pozytywka v Rybniku a Ex.Lemon v Gliwicích). Svou premiéru si odbyla i v pražském Roxy, kde podpořila vedle Clubvibeho a Raie i live vystoupení Face To Face. Ve svém rodném městě stihla hraní s Chrisem Sadlerem v klubu Čarodějky. Hraje house, tech house a progressive. Letos v létě jste ji mohli vidět na festivalu Czech house paradise - po boku českých jmen Michal Burian, Orbith a Chris Sadler. V listopadu ji můžete slyšet na akci Apokalypsa Mayan Code.DJ Nika se poprvé za gramofony postavila v létě roku 2009. Jejím prvním stylem byl drum and bass, ale postupem času směřovala k tech house a techno stylům, pro ketré má neobyčejný cit a talent. Díky tomu se ještě v roce 2009 stává plnohodnotným členem Sound of Štenberk Crew, pod kterým má také zajištěný booking. Již v pouhých 15ti letech se představila brněnskému publiku v klubu Perpetuum po boku takových hvězd, jako je Lucca, Michael Burian, Paolo Mojo, Orbith, Toky a dalších DJ´s. Od roku 2010 se stává členkou realizačního teamu akce s názvem S-O-S Free Fest, která se v roce 2011 stala největší free akcí elektronické hudby na zemí ČR a na kterém se úspěšně představila několika tisícovému publiku svými živými tanečně laděnými tech house sety.Slečny jsme si představili a teď už je jen třeba se jít na ně taky podívat! Jak to roztočí tři krasavice za mixákem bude určitě stát za vidění! Když k tomu připočteme výjimečné prostory klubu COVER PLACE, je opravdu na co se těšit!

Dodal: David Kratochvíl / Coverplace
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 7. 11. 2012 09:00
Chovancová, Michaela. 2012. Cover girls night - tři krásky za mixákem!. Vychytané.cz. [Online] 7. 11. 2012. [Citace: 29. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6139. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Cover-girls-night---tri-krasky-za-mixakem!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: pondělí 29. května 2023 08:40