Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Velká show HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3 míří do Ostravy

Ostrava je městem, kde to v noci opravdu žije. Představte si však, že se ty nejlepší podniky sejdou na jednom místě a jejich barmani zde mezi sebou změří síly.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Havana Club Tour de Bar 3
pátek 23. listopadu 2012 21:00
(konec +- sobota 24. listopadu 2012 04:00)
Ostravské výstavy - Výstaviště Černá Louka
Ostrava (CZ)
Taková je hlavní myšlenka unikátní akce s názvem HAVANA CLUB TOUR DE BAR, která dorazí v pátek 23. listopadu na ostravské výstaviště Černá louka. Dech beroucí barmanské exhibice zástupců 10 nejvyhledávanějších podniků na Ostravsku doplní hudební program složený z předních Djs a muzikantů a audiovizuální show.

V pořadí již třetí ročník barmanské přehlídky HAVANA CLUB TOUR DE BAR startuje v listopadu v Ostravě a postupně navštíví Prahu, Brno a Pardubice. Na ostravském výstavišti Černá louka v pátek 23. listopadu předvedou své barmanské umění zástupci 10 podniků, které patří díky svým kvalitním míchaným drinkům mezi nejvyhledávanější ve svém regionu. O tom, kdo se bude nakonec radovat z titulu nejlepšího podniku Ostravska, rozhodnou samotní návštěvníci akce. Předhánět se, kdo namíchá chutnější Havana Mojito, Cuba Libre a další lahodné drinky s nezbytnou ingrediencí, autentickým kubánským rumem Havana Club, budou barmani z těchto podniků: Alexandria loď, Bernie`s Irish Pub, Broadway, Co kdyby, Corrida, Destiny bar, Fifty fifty, Floridita, Hotel Vista a Jet Set Cafe.Výbornou atmosféru vykouzlí přední čeští Djs Chris Sadler, Pavel Bidlo a Manio. Sestavu doplní ostravský Dj Martin Streed, který pravidelně připravuje klubový pořad Hell party na radiu Helax. Originální muziku přímo z karibského ostrova přiveze kubánský hudebník Dariel (Havana, Cuba) ve své Fresh Reggaeton show, která vás s tanečním doprovodem doslova rozpálí i v tomto chladném počasí. Atmosféru velké halové akce doplní působivá audiovizuální show využívající nejmodernějších led technologií.

Jak si užívali návštěvníci předchozích ročníků HAVANA CLUB TOUR DE BAR napoví toto video: www.youtube.com/watch?v=YBQWGSjovd4. Bližší informace o jednotlivých zastávkách, hudebním programu a přehled soutěžících podniků apod. budou postupně zveřejňovány na stránkách www.tourdebar.cz a na
www.facebook.com/HavanaClubTourDeBar.

Vstupenky na ostravskou HAVANA CLUB TOUR DE BAR zakoupíte v síti Ticketpro nebo je možné je získat zdarma po registraci na webu soutěže.
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 7. 11. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Velká show HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3 míří do Ostravy. Vychytané.cz. [Online] 7. 11. 2012. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6138. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Velka-show-HAVANA-CLUB-TOUR-DE-BAR-3-miri-do-Ostravy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.063s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 02:34