Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Excision v Praze nevystoupí!

Po zrušeném koncertu zpěvačky ...přinášíme další smutnou zprávu pro všechny fanoušky. Kanadský dj a producent Excision zítra v Yes Clubu nevystoupí. Proč?
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
EXCISION - Zrušeno!
středa 7. listopadu 2012 21:00
(konec +- čtvrtek 8. listopadu 2012 04:00)
Yes Club
Praha (CZ)
Důvodem náhlého zrušení akce je neočekávaná změna v itineráři umělce: musí setrvat v Paříži delší dobu, než bylo plánované kvůli vyřešení pracovních víz.

Níže najdete oficiální vyjádření Excisionova managementu. Pro fanoušky dvě důležité informace: již zakoupené vstupenky lze samozřejmě vrátit - peníze jim budou navráceny v plné výši v místě nákupu. Pořadatel se v tuto chvíli snaží dohodnout nové datum koncertu.

Yes Club bude v den plánovaného koncertu i nadále otevřen, vystoupení lokálních DJs jsou i nadále platná, a vstup do klub bude zdarma.

Oficiální vyjádření managementu Excisiona:
"Milí fanoušci Excisiona v Praze, Tým Excision Vám s lítostí oznamuje, že se bohužel do Prahy nestihneme do středy 7. listopadu dostat. Excisionův pas byl odeslán na zahraniční velvyslanectví společně s přihláškou k pracovnímu vízu, ale bohužel nám jej nestihnou poslat zpět včas. Snažili jsme se co nejrychleji celou situaci vyřešit, ale bohužel jsme neměli štěstí. Excision doufá, že se mu podaří show v Praze v budoucnu nahradit a moc se omlouvá všem fanouškům, které zklamal."

Oficiální vyjádření českého promotéra Fource Entertainment:
"Bohužel jsme byli na základě zprávy z umělcova managementu donuceni zrušit s okamžitou platností pražské vystoupení z důvodu nepředvídatelné situace. Je nám velice líto, že musíme dlouho očekávanou akci zrušit. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. Věříme, že se nám podaří koncert brzy nahradit novým datem."

Doufejme tedy, že koncert bude možné v budoucnu bez problémů nahradit.
www.fource.cz
www.facebook.com/FourceEntertainment

Dodala: Dominika Janigová / Fource Entertainment
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 6. 11. 2012 15:40
Chovancová, Michaela. 2012. Excision v Praze nevystoupí!. Vychytané.cz. [Online] 6. 11. 2012. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6135. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Excision-v-Praze-nevystoupi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 04:10