Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Raketový vzestup Rudimental čeká zastávka v pražském SaSaZu

Ministry of Sound a společnost Nissan přiváží Rudimental spolu s Peter Bič Projectem poprvé do ČR
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rudimental
pátek 9. listopadu 2012 21:00
(konec +- sobota 10. listopadu 2012 04:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Čtyřčlennou posádku Rudimental z londýnského Hackney od země odtrhl monstrózním způsobem jejich hlavní motor – nebezpečně návykový singl „Feel The Love“. Gravitaci převrátili naruby od domovské Velké Británie až po Austrálii, když pro sebe okamžitě urvali přední místa v UK Singles Chart, australské ARIA Charts, holandské MegaCharts, ale i české Dance Line Chart. Vlivný DJ Zane Lowe z britského rádia BBC Radio 1 dokonce označil singl za Nejžhavější nahrávku světa. Lumír Skokan, ředitel Dance radia, pak skladbu popsal jako nejrychleji stoupající počin v historii Dance Line Chart.

Od jarního uvedení „Feel The Love“ pracují Rudimental na debutovém albu, jehož misí je vnést duši do elektronické hudby. Právě během jeho příprav se můžeme v Česku těšit na jejich famózní DJ+MC show. Přivítá je jediný klub schopný tento formát pojmout – pražské SaSaZu.Nebylo snadné pro tak zásadní hudební projekt vybrat předskokany, naše bratrské Slovensko ale nabídlo velmi pádnou odpověď – Peter Bič Project live! Debutový hit této šestičlenné skupiny „Hey Now“ okupuje české i slovenské hitparády už dvě desítky týdnů, a to byl jen první vlaštovkou z právě vydaného alba „Say It Loud“ u Universal Music. Těšte se na podmanivý zpěv Dášky Kostovčik a Iva Biče i kompletní kapelu naživo. Kromě návštěvy TV Óčko vystoupí poprvé v Praze!Celý večer i doprovodný program bude v režii Ministry of Sound, největší značky taneční hudby na světě, za kterou stojí nejsilnější příběh klubové scény vůbec.

Zážitek ještě umocňuje spolupráce značek Ministry of Sound a Nissan, které se postaraly o nazvučení této show pomocí unikátních vozů Nissan Juke Box. Tento mobilní koncept byl vyvinutý ve spolupráci s firmou Martin Audio zodpovědnou za slavnou hudební scénu „The Box" v londýnském domově značky Ministry of Sound. Pyšní se systémem hlasitějším než Jumbo Jet při vzletu a dokáže se změnit v plně funkční PA systém s DJ pultem a osvětlením.I přes slušnou kapacitu SaSaZu tak už teď myslete na vstupenky, ať neskončíte před branami. Seženete je v síti Ticketstream.Odkazy:
www.ministryofsound.cz
www.rudimental.co.uk/
www.peterbicproject.com/
www.sasazu.com/
www.youtube.com/user/RudimentalUk
bit.ly/RudimentalUK

Dodala: Zuzana Lašáková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 5. 11. 2012 20:00
Chovancová, Michaela. 2012. Raketový vzestup Rudimental čeká zastávka v pražském SaSaZu. Vychytané.cz. [Online] 5. 11. 2012. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6132. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Raketovy-vzestup-Rudimental-ceka-zastavka-v-prazskem-SaSaZu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.13s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 09:53