Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Britská soul-popová zpěvačka Jessie Ware se poprvé představí v Praze

A to již v březnu příštího roku!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
JESSIE WARE
čtvrtek 21. března 2013 20:00
(konec +- pátek 22. března 2013 03:00)
Palác Akropolis
Praha (CZ)
Britská zpěvačka Jessie Ware opustila nálepku popové hvězdičky přerodem v soul-popovou královnu s omamným hlasem. V rámci svého celosvětového turné zavítá osvěžit vody soulu, popu, R a hip-hopu i do České republiky. Těšit se na ní můžeme již 21. března v pražském klubu Palác Akropolis.Jako malá poslouchala Arethu Franklin, Franka Sinatru, Ellu Fitzgerald a úplně poprvé si veřejně zazpívala první sloku vánoční koledy v deseti letech. Hudba pro ní znamená čisté emoce. Nedávno ji vyšlo úplně první album Devotion (UK Top 5), na kterém zaslechnete pecky jako Running, 110% nebo Wildest Moments, které často zaznívají i v tuzemských rádiích. Kritici Ware chválí, že hudba a tvorba hudby samotné jsou pro ní na předním místě, že netouží po prvoplánovém zviditelnění sebe sama. Ware se ale nebojí své parádní soulovky obohatit troškou kvalitního popíku – ovšem strach nemá ani z hip-hopu a R’n’B, z čehož vznikají zajímavé a skvěle poslouchatelné crossovery. Někteří kritici považují Ware za chybějící pojítko mezi Adele, DJem SBTRKT a Sade. Ware právě jede turné v USA, čeká ji Velké Británie a Austrálie, a pak se přesune i do kontinentální Evropy.„Jessiino album Devotion je jedním z našich nejoblíbenějších, které v roce 2012 vyšly. Jessie Ware je fascinující umělkyně, těšíme se na její pražskou show, která bude především o hudbě, síle emocí a jejich spojení,“ řekl nám jeden ze zástupců pořádající agentury Fource Entertainment.

Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketpro. Jessie Ware vystoupí v České republice poprvé v Paláci Akropolis, 21. března 2012.

Dodala: Dominika Janigová / Fource
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 5. 11. 2012 15:00
Chovancová, Michaela. 2012. Britská soul-popová zpěvačka Jessie Ware se poprvé představí v Praze. Vychytané.cz. [Online] 5. 11. 2012. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6130. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Britska-soul-popova-zpevacka-Jessie-Ware-se-poprve-predstavi-v-Praze
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.95.36
Serverový čas: sobota 18. května 2024 19:40