Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Radio City s posluchači už pošesté rozsvítí Prahu

Pražské radio City 93,7 FM už pošesté organizuje unikátní předvánoční charitativní projekt, ve kterém spojí celou Prahu prostřednictvím největšího symbolu pražských Vánoc, vánočního stromu na Staroměstském náměstí.
Přidat na Facebook
Také letos může každý sponzorovat svou vlastní žárovku na tomto stromě, poslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS ZAROVKA na číslo 87 777 a symbolicky si ji rozsvítit na webových stránkách www.radiocity.cz Cena jedné této dárcovské SMS je 30 Kč, nadace Leontinka obdrží 27 Kč.

Letošní výtěžek podpoří nadaci Leontinka a posluchači radia City přispějí na pražské středisko rané péče v projektu Svítání. Ten pomáhá přímo v domácím prostředí rodinám s malými, zrakově postiženými dětmi a usiluje o to, aby se co nejlépe zapojily do každodenního života. Svoji podporu letos přislíbilo také několik známých osobností. Patrony se letos stali: zpěvačka Iva Frühlingová, režisér Filip Renč, charismatický Jiří Korn a moderátoři radia City Vojta Efler a Iva Lecká.

Projekt „Rozsviťte s námi Prahu!“ odstartuje v pondělí 5. listopadu a vyvrcholí 1. prosince na Staroměstském náměstí, kde bude za přítomnosti zástupce patronů projektu a moderátorů radia City Vojty Eflera a Ivy Lecké předán symbolický šek s vybranou částkou ředitelce nadace Leontinka. Chybět nebude ani pražský primátor Bohuslav Svoboda, který poté osobně rozsvítí tradiční vánoční strom.

Radio City děkuje všem posluchačům i patronům projektu „Rozsviťte s námi Prahu“ a především všem Pražanům, kteří se do tohoto prospěšného projektu zapojí.

Dodal: Mgr. Michal Krčmář / radio City 93,7 FM

Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 5. 11. 2012 15:00
Chovancová, Michaela. 2012. Radio City s posluchači už pošesté rozsvítí Prahu. Vychytané.cz. [Online] 5. 11. 2012. [Citace: 21. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6129. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Radio-City-s-posluchaci-uz-poseste-rozsviti-Prahu
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;)  
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.125s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 100.26.179.41
Serverový čas: úterý 21. května 2024 22:07