Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

20. díl Pig Festu přináší Aphrodita a Fattimu Haji!

Oslava dvacátého dílu plzeňského festivalu Pig Fest se bude konat opět ve dvou dnech, přitom první den se budou hrát tradičně zlámané beaty a druhý den zazní pořádné techno.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pig Fest 20th Celebration
pátek 23. listopadu 2012 21:00
(konec +- sobota 24. listopadu 2012 04:00)
Garáže pod mostem Milénia
Plzeň (CZ)
Drum&bassu u nás bude kralovat oblíbený Aphrodite, techno večeru pak krásná Fatima Hajji ze Španělska. To vše za doprovodu těch nejlepších domácích djs.

Páteční noc ve znamení dnb za účasti Aphrodita
První den poctí svou návštěvou britský král drumandbassu Aphrodite, který je u nás velmi známý a ceněný pro svůj mix ostrého drumandbassu a starých hitovek. Hraje od polovičky devadesátých let a za tu dobu si vydobyl věhlas jak svými vystoupeními, tak nahrávkami vydanými pod Aphrodite Recordings.Aphrodita doprovodí západočeští hoši z Wenkowsound – Killa&Doox, jejichž mix raggajungle a drumandbassu se sem jistě bude skvěle hodit! Dalším profesionálem, který na Pig Festu zahraje, je Rido, producent roku podle DNB Awards, který vytváří nejenom skvělé dnb nahrávky, ale i hudbu pro reklamu a televizi. Jméno Suki snad netřeba představovat. Ve vodách domácího dnb velmi ceněný dj, ale také promotér, který se v tomto oboru pohybuje více jak deset let. Podobně tak Akira. Tento pařmen tělem i duší hraje již od roku 1998 a za tu dobu ušel pěkně dlouhou cestu. Hraje po celé republice a na všech významnějších událostech. Není se proto čemu divit, že se stal dýdžejem roku podle hlasování v DNB Awards! Brněnskou scénu zastoupí X.morph a ani on letos na DNB Awards nezahálel – umístil se na 4. místě.

Další den techno s Fatimou Hajji
Druhou noc zahraje krásná španělka Fatima Hajji. Ta svůj španělský temperament nezapře, o čemž se čeští fanoušci techna mohli již několikrát přesvědčit.Tradičním rezidentem akce je DJ Agent, člověk snad s těmi nejzásadnějšími zkušenostmi v technu u nás. Jde také o zkušeného promotéra a producenta techno nahrávek. Nois - dýdžej, který pochází z Brna, kde také rozjíždí oblíbené večírky Maximal a slyšet jsme jej mohli i na Apokalypse. Destroyer se věnuje také producentské činnosti a do jeho ranku spadá hlavně hardtechno a oblíbené bpm přesahuje 135. Do minimalových vod jistě zabrouzdá Andre Lesu, který byl do nedávna součástí známého projektu Jamall Djs a nyní se vydává na svojí sólovou kariéru. Z jihu přijede dvojka Steen & Keeper, která společně působí již od roku 2004, kdy prvně představili své pestré pojetí techna. Raiden, původně rodák z Minnesoty, se toulal po světě, aby nakonec zakotvil zde. Jistě pěkně přitvrdí a předvede svůj pohled na hardcore scénu.

Dvacátý díl Pig Festu pod názvem Pig Fest 20th Celebration se bude konat opět během dvou dnů, a to ve dnech 23. a 24. listopadu. První noc bude opět ve znamení lámaných beatů a druhý den zazní hutné techno rytmy. Festival se vrací do legendárního industriálního prostoru garáží pod mostem Milénia, kde se v letech 2005 a 2006 uskutečnily čtyři veleúspěšné a nezapomenutelné díly Pig Festu.

Předprodej vstupenek začíná 8.10. v síti Ticketportal a o pár dnů později také na dalších předprodejních místem v Plzni. Cena jednodenní vstupenky činí 250 Kč, na oba dny pak 300 Kč.
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 20. 10. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. 20. díl Pig Festu přináší Aphrodita a Fattimu Haji!. Vychytané.cz. [Online] 20. 10. 2012. [Citace: 23. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6128. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/20.-dil-Pig-Festu-prinasi-Aphrodita-a-Fattimu-Haji!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.20.240
Serverový čas: pátek 23. února 2024 12:19