Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Koncert zpěvačky GRIMES se ruší!

Smutná zpráva pro všechny fanoušky
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Grimes - Zrušeno!
středa 21. listopadu 2012 21:00
(konec +- čtvrtek 22. listopadu 2012 00:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
S politováním vás informujeme o zrušení kompletního evropského turné kanadské zpěvačky GRIMES, které bohužel zasáhne i plánovaný pražský koncert, který se měl uskutečnit 21. listopadu 2012 v Lucerna Music Baru.

Důvodem jsou přetrvávající zdravotní problémy zpěvačky GRIMES (Claire Boucher). Níže najdete vyjádření jak zpěvačky, tak jejího managementu. Pro fanoušky dvě důležité informace: již zakoupené vstupenky lze samozřejmě vrátit - peníze jim budou navráceny v plné výši; Grimes slibuje, že se do Evropy vrátí hned, jak to bude jen trochu možné.

Oficiální vyjádření zpěvačky Grimes: "Bohužel musím zrušit celou svoji blížící se evropskou šňůru ze zdravotních důvodů. Všem, kteří si již zakoupili vstupenku a kteří se na koncert těšili, se moc omlouvám. Vstupenky lze vrátit. Slibuji, že se v budoucnosti do Evropy vrátím."

Oficiální vyjádření managementu Grimes: "Během nedávných koncertů se u Grimes projevil zdravotní problém týkající se vnitřního ucha. V tuto chvíli je v péči odborníků, kteří se snaží problém odstranit. Bohužel následkem léčby je nutné zrušit všechny následující koncerty evropského turné. Velice se omlouváme za způsobené nepříjemnosti. Budeme se snažit nahradit tato data co nejdříve, jak to jen zdravotní stav Grimes umožní.

Oficiální vyjádření českého promotéra Fource Entertainment: "Mrzí nás zrušení koncertu této vynikající mladé zpěvačky. Zdraví jejího sluchu je však na předním místě a je proto důležité respektovat její přání - budeme pracovat na možnosti opětovného uvedení data koncertu, jakmile to jen bude možné."

Doufejme tedy, že se Grimes brzy uzdraví a bude možné spatřit ji zde v České republice!

www.fource.cz
www.facebook.com/FourceEntertainment

Dodala: Dominika Janigová/Fource Entertainment
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 31. 10. 2012 18:18
Chovancová, Michaela. 2012. Koncert zpěvačky GRIMES se ruší!. Vychytané.cz. [Online] 31. 10. 2012. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6120. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Koncert-zpevacky-GRIMES-se-rusi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 03:24