Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Patrik Kuběj - již 5. 5. 2007 v Music Clubu Velryba ve Zlíně!

Akce se superstar Niklasem Hardingem ve Velryba Music Clubu se nám blíží a my vám přinášíme informace o DJs na této akci. A jako první pán na holení je Patrik Kuběj...
Přidat na Facebook
Patrik Kuběj pochází ze severu Moravy z města Opava. Z počátku hraje převážně trance - tech - progressive "ostřejšího střihu". Postupem času se ale jeho styl začal stále více přibližovat vodám house a dnes aktuálnímu stylu electrohouse. Zařazení do "stylové škatulky" může být ovšem mnohdy zavádějící a není pro PK ani tak důležité, jako spokojenost a dobrá nálada kluberů.

Patrik nemá za sebou (jak to bývá u většiny našich DJs zvykem) žádnou diskotékovou minulost. Naopak při pohledu zpět najdeme přibližně osm let hraní na elektrickou kytaru s několika regionálními, převážně rock, funk, apod. skupinami. To určitě ovlivnilo i jeho hudební vnímání a myšlení.

Postupným vývojem se dostal od „organických“ zvukům a „klasických“ aranží až k úplné elektronice. Kupuje první gramofony a desky a zkouší první mixy. Následuje období příležitostného hraní pro kamarády na všemožnách akcích a místech.

Začátkem řijna 2004 poprvé uspořádal v opavském klubu Mrkev svou malou klubovou noc s názvem Tour De Trance©, kam zve a seznamuje se s různými DJs ze všech koutů ČR, kteří „propagují“ a prezentují se hlavně stylem trance.

Přibližně v polovině roku 2005 se stává členem Clublife bookingu ve Zlíně a začíná i zde, společně majitelem agentury Clublife - DJ Milhausem, s pořádáním Tour De Trance©. Ve srovnání s opavskou verzí již jde o akci „větších rozměrů“ Příležitostně už také pořádají společně tuto akci i v jiných klubech a městech.

Měl příležitost vystoupit v jednom z nejlepších klubů v ČR - v ostravském Fabricu na akci NU BREED (MJD Agency) - šance pro mladé, začínající DJs, jako jeden z úspěšných kandidátů soutěže.

Vystupoval například také s čecho-švýcarkou Laydee Jane, Holanďanem žíjícím v Čechách - DJ Quintinem, ostravským Martinem Grednerem, exotickou Thajkou Queen Nakadia, Tomášem Haverlíkem (SK-Baroque), Michaelem C, nebo rakouským technobijcem Mariem Ranierim.

Set ke stažení:
Patrik Kubej - electrohouzze
Andree
(Ondřej Škrabánek)
středa 2. 5. 2007 13:00
Škrabánek, Ondřej. 2007. Patrik Kuběj - již 5. 5. 2007 v Music Clubu Velryba ve Zlíně!. Vychytané.cz. [Online] 2. 5. 2007. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=612. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Patrik-Kubej---jiz-5.-5.-2007-v-Music-Clubu-Velryba-ve-Zline!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.180.174
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 03:51