Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nový James Bond řádí v našich kinech

Premiéra nového filmu o Agentu 007 proběhla 24. října v pražském multikině Cinema City Flora. Tuto událost si nemohli nechat ujít velký filmový fanoušek a moderátor Leoš Mareš, a také olympionik a velký sympaťák David Svoboda.
Přidat na Facebook
S příchodem 23. bondovky SKYFALL si její tvůrci velmi dobře uvědomovali fakt, že rok 2012 je zároveň i 50. výročím vzniku filmů o Jamesi Bondovi. Rozhodli se, že právě letošní snímek nejdelší běžící filmové série v dějinách, přinese vše, co charakterizuje agenta 007: dech beroucí akci, nezapomenutelné zloduchy, překrásné ženy, exotická místa, bojové scény, Aston Martin DB5… a samozřejmě agenta 007 osobně, v podání Daniela Craiga. Bondovky však nejsou pouhou skládačkou puzzle, kde do sebe musí všechno zapadnout. Jde spíše o správnou kombinaci jednotlivých prvků tvořících příběh – jako gin a vermut, protřepaný a nezamíchaný. V případě SKYFALL se tohoto zodpovědného úkolu ujal oscarový režisér Sam Mendes. „Věděl jsem, že Sam do toho vloží vše,“ říká Craig, „nejen své filmařské zkušenosti, ale i vědomosti a nadšení pro Fleminga a Bonda.“Fanoušci Jamese Bonda očekávají od filmu množství akčních scén. Podle Wilsonových slov představuje 50. výročí Bonda pro tvůrce nesmírnou výzvu: co nového nabídne Bond tentokrát? „Máme fantastický tým, který tvoří Gary Powell, Chris Corbould, Alexander Witt a další. Spolu se Samem vymysleli ty nejvíce vzrušující a nejpoutavější scény, jaké si dovedete představit, přitom neztrácejí dějovou linii. Daniel také výrazně přispěl několika nápady a je to právě on, kdo je realizuje. Snaží se udělat co nejvíce akčních scén a funguje to. Držíme se pravidla: musí to působit důvěryhodně.“

Žádná bondovka se neobejde bez ústřední písně. Tvůrcové si vždy vybrali interpreta, který se díky svému talentu zařadil mezi velká jména uplynulého půl století: Shirley Bassey, Tom Jones, Carly Simon, Paul McCartney, Nancy Sinatra, Madonna a mnoho dalších. “Jediná zpěvačka, která podle nás připadala v úvahu, byla Adele,” říká Barbara Broccoli. „Setkali jsme se, přečetla si scénář a vše pojala velmi seriózně. Společně s Paulem Epworthem napsali překrásnou skladbu, Adele má navíc jedinečný hlas. Přesně vystihuje podstatu Bonda. Spolupráce s ní pro nás byla splněným snem.”

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 25. 10. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Nový James Bond řádí v našich kinech. Vychytané.cz. [Online] 25. 10. 2012. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6111. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Novy-James-Bond-radi-v-nasich-kinech
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.062s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.79.149
Serverový čas: sobota 10. června 2023 20:51