Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Chlebeček poslal Pergnerovou ke kadeřnici!

Vlasy Terezy Pergnerové dostávaly poslední dobou pořádně zabrat díky neustálému stylingu maskérů v televizi. Proto si moderátorka vyrazila do svého oblíbeného Salonu Petry Měchurové, kde si dopřála jak péči, tak odpočinek.
Přidat na Facebook
Moderátorka Tereza Pergnerová se nedávno vrátila ke svému bývalému partnerovi Jiřímu Chlebečkovi a štěstím opravdu jen září. Protože se svému staronovému partnerovi chce líbit, tak si vyrazila zkrášlit svůj vzhled. Není tajemstvím, že Tereza měla teď krušné chvilky a byla neustále v pracovním nasazení a její vlasy neustálým "stylingem" dostaly zabrat. "Do salonu Petry Měchurové chodím už pěknou řádku let a nedám dopustit na šikovné ručičky mé kadeřnice. Chodím si sem i odpočinout, protože tu mají skvělý tzv. dámsý obřad, při kterém se moje vlasy krásně zregenerují a já si při tom krásně odpočinu," řekla Tereza. Na zimu Tereza nemá v plánu moc pracovat a spíše se věnovat rodině a odpočinku.Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 18. 10. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Chlebeček poslal Pergnerovou ke kadeřnici!. Vychytané.cz. [Online] 18. 10. 2012. [Citace: 3. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6108. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Chlebecek-poslal-Pergnerovou-ke-kadernici!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.06s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.115.114
Serverový čas: úterý 3. října 2023 15:06