Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zpěvačka Tereza Kerndlová si ošklivě poranila nohy!

Krásná mladá zpěvačka Tereza Kerndlová si nedávno těžce popálila stehna na nohou kulmou na vlasy, čímž si způsobila nevzhledné jizvy. Jelikož už nechtěla tyto vady na kráse dále zakrývat a schovávat, navštívila kliniku Yes Visage, kde podstoupila bezbolestnou operaci.
Přidat na Facebook
Nejedna dívka by záviděla krásné tělo mladé zpěvačky Terezy Kerndlové, ale i Tereza, jako každá žena, má své drobné nedokonalosti. Před nedávnem si těžce popálila stehna kulmou na vlasy a díky svému povolání si jizvy neustále musela maskovat. "Už mě obtěžovalo na každé vystoupení maskovat i nohy, a proto jsem dostala doporučení na kliniku Yes Visage, kde jizvy odstraní a nepoznáte, že tam kdy jakákoliv jizva byla," dodala Tereza.Tereza vůbec poprvé navštívila kliniku tohoto typu a zpočátku neskrývala obavy, ale ty hned nechala za dveřmi, co vstoupila na sál."Yes Visage jsem dnes navštívila úplně poprvé a jsem naprosto nadšená z bezbolestného zákroku. Vůbec nic jsem necítila, nic nepálilo a za hodinku bylo vše hotové. Jsem ráda, že to nebolelo, protože pro úplné odstranění musím zákrok zopakovat ještě dvakrát, řekla Tereza.

Zdroj: TZ Blue Gekko

Lakina
(Lada Váňová)
úterý 16. 10. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Zpěvačka Tereza Kerndlová si ošklivě poranila nohy!. Vychytané.cz. [Online] 16. 10. 2012. [Citace: 21. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6107. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zpevacka-Tereza-Kerndlova-si-osklive-poranila-nohy!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: čtvrtek 21. září 2023 23:51