Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Co je nového na labelu Oscara Mulera?

Oscar Mulero je na producentském poli činný již od devadesátých let. Za průlomovou práci se dá považovat jeho kooperace s s kolegou Groofem z Madridu, se kterým v vydal desku na labelu Branwaves.
Přidat na Facebook
O pár let později v roce 2000 pak poprvé vychází Mulerova hudba na zahraničním labelu – konkrétně na francouzském Kobayashi. Oba počiny sklízí nevídaný úspěch a kladné kritiky.

Mulero zanedlouho zakládá své vlastní labely Warm up Recordings a Pole Recordings. Zároveň vydává u takových legend jako jsou vydavatelství Tresor, Tsunami, Coda nebo Pure Plastic. Mezi lety 2000 až 2002 vydal přes deset úspěšných EPček, díky čemuž se propracoval do jedné z nejlepších bookingových agentur té doby – berlínské Dynamix Booking.Nedávno oslavil Warm up label Oscara Mulera desáté narozeniny, a proto je ideální příležitost poslechnout si Mulerovu ratolest podrobněji. K desátému výročí byla všem fanouškům nadělena deska Reality Fails od Groofa, která je zároveň třicátým EPčkem, které na Warm upu vyšlo.

Ukázky z desky si můžete poslechnout a samotný release zakoupit například na portálu Beatport:

http://www.beatport.com/release/reality-fails/910153

Mnohem zajímavější je však poslední počin na Warm upu, který má na svědomí samotný guru Oscar Mulero. Nic v současnosti nevystihuje sound Oscara Mulera roku 2012 lépe než tato deska. Temnota, údernost, tajemnost a zvuková preciznost – to vše se mísí na trefně pojmenovaném EP Black Propaganda!

Otočte ovladačem hlasitosti doprava, pusťte si trailer Apokalypsy a užijte si tu správnou podzimní náladu při poslechu alba Black Propaganda, jehož výstřižky si můžete užít na Mulerově soundcloudu:

http://soundcloud.com/oscarmulero/sets/wu31-oscar-mulero-black/

Doporučujeme taktéž velmi zajímavý a originální Mulerův podcast:

http://soundcloud.com/oscarmulero/sets/oscar-mulero-podcasts/

Zdroj: TZ Apokalypsa
Adel
(Adéla Pšenčíková)
neděle 28. 10. 2012 08:00
Pšenčíková, Adéla . 2012. Co je nového na labelu Oscara Mulera?. Vychytané.cz. [Online] 28. 10. 2012. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6102. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Co-je-noveho-na-labelu-Oscara-Mulera?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 02:58