Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

House géniové M.A.N.D.Y.

V prosinci v Roxy!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
GET PHYSICAL 10 YEARS w/ M.A.N.D.Y. & Siopis
sobota 8. prosince 2012 22:00
(konec +- neděle 9. prosince 2012 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
V sobotu 8. prosince zavítá do pražského klubu ROXY na speciální vydání párty House Elements Patrick Bodmer z renomovaného německého projektu M.A.N.D.Y., který v ROXY zahraje v rámci oslav 10. narozenin label Get Physical. Při té příležitosti jsme se na M.A.N.D.Y. podívali trošku pod lupou a to včetně skladeb, které je vynesly mezi hudební špičku nebo toho, co vlastně to M.A.N.D.Y. znamená. Pojďme na to…

M.A.N.D.Y. je dvojčlenný hudební projekt z Německa složený z Patricka Bodmera a Philippa Junga, kteří se před více jak 12 lety potkali na jednom tenisovém turnaji, kde společně odehráli svůj první back-to-back set, aniž by věděli, že o pár let později budou určovat směr nejen německé house scény. V té době byli oba fascinováni technem, ze kterého si později vytříbili svůj vkus.

První zásadní zlom v jejich kariéře nastal při setkání s Booka Shade a s DJ T, se kterými společně v roce 2002 založili dnes již kultovní label Get Physical. Philippův šarm a důvtip, Patrikovo hudební umění, podnikatelský smysl DJ T a geniální nápady Booka Shade, daly základ vzniku nového zvuku, který do té doby neměl obdoby a prolomil hranice tehdejšího tech-house.

http://www.youtube.com/watch?v=CsxJzW-0mAg

Jednou z těchto průlomových skladeb byla Body Language, která byla v roce 2005 vyhlášena jako skladba sezóny na Ibize. Tento rok také vyšla první stejnojmenná mixovaná kompilace. O tři roky později, když M.A.N.D.Y. namixovali 38. díl kompilace pro londýnský klub Fabric, definitivně stvrdili svou reputaci nejvíc okouzlujících tvůrců mix kompilací na zemi. Od té doby už mají mají M.A.N.D.Y. na svém kontě desítky skladeb a remixů včetně již desátého dílu kompilace Body Language.A co že to M.A.N.D.Y. vlastně znamená? Může to být například Me AND You, anebo jiné parafráze, ale pravý význam nikde nenaleznete a samotní M.A.N.D.Y. si ho nechávají v utajení pouze pro sebe :)

Dost již bylo slov a textu, raději si poslechněte třeba poslední vydání kompilace "Body Language", ať na vlastní kůži poznáte jejich hudební genialitu!

http://soundcloud.com/m-a-n-d-y/m-a-n-d-y-body-language-10-mix

Další info o akci najdete zde: http://www.facebook.com/events/182912628512674/

WEB
http://m-a-n-d-y.com/
http://soundcloud.com/m-a-n-d-y
http://www.facebook.com/getmandy
http://www.residentadvisor.net/dj/mandy
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 26. 10. 2012 18:00
Chovancová, Michaela. 2012. House géniové M.A.N.D.Y.. Vychytané.cz. [Online] 26. 10. 2012. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6100. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/House-geniove-M.A.N.D.Y.
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.211.117.197
Serverový čas: sobota 18. května 2024 09:43