Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Mladinká kanadská hvězda GRIMES se tento podzim vrací do Prahy

Claire Boucher, rodilá Kanaďanka z Vancouveru vystupující pod uměleckým jménem Grimes přijede na podzim do Prahy: na příval digitálních emocí se můžeme těšit 21. listopadu v Lucerna Music Baru!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Grimes - Zrušeno!
středa 21. listopadu 2012 21:00
(konec +- čtvrtek 22. listopadu 2012 00:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Soutěžilo se o 2x2 vstupy na koncert zpěvačky Grimes v pražské Lucerně 21. listopadu 2012. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Její dětsky naivní hlásek smíšený s mnoha elektronickými souzvuky syntetických kláves ji vynesl do popředí současné elektronické a elektro-popové scény. Grimes se těší své popularitě i díky tomu, že svá první alba umístila volně ke stažení na internet.

Grimes, která se přes deset let věnovala baletu a tanci, bývá často přirovnávána k Björk. Její skladby jsou tajemné, experimentální a lákavé. V Praze už tato mladá Kanaďanka jednou vystoupila, a to sice v rámci Electronic Beats festivalu v Divadle Archa. Média i návštěvníci tehdy z mnoha účastníků vychvalovali právě ji.„Grimes je skvělá – líbí se nám její experimentální digitální svět a její nadšení pro hudbu a umění celkově. Jeden fanoušek její hudbu popsal trefně, když řekl, že pokud by na zemi zaútočili mimozemšťané a chtěli ji vyplenit, zachránila by nás právě Grimes, jejíž hudbu by si zelení mužíci jistě zamilovali (smích). Moc se na ní těšíme, českým divákům již učarovala, takže je to dvojnásob očekávaný návrat,“ vyjádřil se ke koncertu jeden z pořadatelů.Grimes vystoupí v pražském Lucerna Music Baru ve středu, 21. listopadu!

Vstupenky jsou dostupné na portálech Ticketpro.cz a v místě konání, Lucerna Music Baru.
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 26. 10. 2012 09:00
Chovancová, Michaela. 2012. Mladinká kanadská hvězda GRIMES se tento podzim vrací do Prahy. Vychytané.cz. [Online] 26. 10. 2012. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6096. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mladinka-kanadska-hvezda-GRIMES-se-tento-podzim-vraci-do-Prahy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 03:41