Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hostem listopadového Shadowboxu bude nadějný Brit Krakot

Nejen největší hvězdy ale i neotřelá mladá krev, to jsou mejdany Shadowbox @ Roxy. Tentokrát tak hostíme výtečného DJe a nadějného producenta Krakotu. A tahle veselice je zároveň i launch party českého labelu Authentic Music, který rozjíždí náš Panorama.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
SHADOWBOX @ ROXY (Authentic Launch Party)
pátek 2. listopadu 2012 22:00
(konec +- sobota 3. listopadu 2012 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Krakotova hudební kariéra má nezvyklé počátky. Jako DJ začínal již ve čtrnácti letech. Ze školy totiž chodil do domu dětí a mládeže, ve kterém bylo možné objevit i gramofony Technics.

Krakota tak při školních pauzách na oběd pilovat svůj djský um. A produkování vlastní hudby mu brzy přišlo jako další logický krok. K drum’n’bassu ho navíc přivedl jeho bratr, který vystupoval jako jungle DJ.

Při produkci se Krakotova kreativita mění stejně jako roční období. Někdy složí i dva tracky během několika dní, jindy se mu týdny nedaří.Hudebně se pokouší o perfektní vyvážení klasického a moderního zvuku, což reprezentuje například jeho skladba Scraper. Jako DJ pak kromě novinek hraje i klasiky z devadesátých let. A to společně s nevydanými skladbami slibuje poutavé mixy.Na listopadovém mejdanu navíc vystoupí i další nadějná producentská krev. Řeč je o dvojici Peejay & Panorama, které 29. října vychází první release na českém labelu Authentic Music. Ten vzniká zhruba rok a jeho skladby již podporují jména jako Unquote, Flame, Minor Rain či Brooklyn.Peejay s Panoramou tak na Shadowbox @ Roxy pokřtí své debutové EP nazvané Seek Out. Sestavu pak tradičně doplní rezidentní dvojice 2K & Sweg i blonďák Rudeboy. Těšit se můžete také na chilloutovou veselici s shadowboxí partičkou.

PS: Další Shadowbox proběhne 1. prosince a představí se na něm bratrská dvojice Brookes Brothers ve společném setu!

http://soundcloud.com/krakota/krakota-ingredients-versus
http://www.shadowbox.cz
http://www.roxy.cz
https://www.facebook.com/shadowboxcz
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 25. 10. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Hostem listopadového Shadowboxu bude nadějný Brit Krakot. Vychytané.cz. [Online] 25. 10. 2012. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6089. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hostem-listopadoveho-Shadowboxu-bude-nadejny-Brit-Krakot
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 04:02