Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kanadský dubstepový mág EXCISION přesouvá svou show do Yes Clubu!

Vůbec poprvé vystoupí 7. listopadu v pražském Yes Clubu kanadský dubstepový DJ a producent Excision.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
EXCISION - Zrušeno!
středa 7. listopadu 2012 21:00
(konec +- čtvrtek 8. listopadu 2012 04:00)
Yes Club
Praha (CZ)
DJ se rozhodl přesunout svůj vůbec první pražský koncert do intimnějšího Yes Clubu, kde často hrají i další dubstepoví přeborníci – třeba Excisionovi krajané Zeds Dead nebo americký DJ Porter Robinson. Již zakoupené vstupenky jsou i nadále v platnosti.

Excision je umělecké jméno mladého Kanaďana původem z Britské Kolumbie, Jeffa Abela. Jde o známého dubstep a brostep DJe, který morfuje všechny možné hudební styly – od drum and bass, elektra, house až po metal a hip hop. Jeho projekt Excision existuje od roku 2009. Abel se nebojí spojit síly i s dalšími umělci ve svém oboru, např. Datsikem, Donwlinkem či Noizem. Jeho nejnovější album X Rated bylo kritikou skvěle přijato. Excision přistupuje k hudbě opravdu syrově, hrubě, podle některých jazyků až šíleně, a právě proto má tak ohromnou podporu fanoušků.Dubstep, který Excision vytváří, je těžký, téměř až brutální. Jeho shows jsou známé neuvěřitelnou hlučností a také parádní světelnou show, takže Praha se má opravdu nač těšit – vemte si do Yes Clubu špunty do uší!

„Jsme moc rádi, že se nám podaří přivézt do Prahy takovou dubstep hvězdu, jakou Excision je! Jeho hudba navozuje dojem, jako byste byli uvězněni v nějaké absurdní a šílené počítačové hře – totálně Vás to pohltí,“ vyjádřil se k blížícímu se koncertu jeden ze zástupců Fource Entertainment.
Excision vystoupí úplně poprvé v Yes Club Prague ve středu, 7. listopadu!

Vstupenky jsou dostupné online na Ticketpro.cz nebo přímo v kamenných obchodech sítě Ticketpro. Objednejte si své vstupenky již nyní – omezená kapacita klubu! První série nejlevnějších vstupenek je již vyprodaná!
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 24. 10. 2012 18:00
Chovancová, Michaela. 2012. Kanadský dubstepový mág EXCISION přesouvá svou show do Yes Clubu!. Vychytané.cz. [Online] 24. 10. 2012. [Citace: 24. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6087. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kanadsky-dubstepovy-mag-EXCISION-presouva-svou-show-do-Yes-Clubu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.20.240
Serverový čas: sobota 24. února 2024 09:53