Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kdo vystoupí na Pulsu 3. 11. v pražské Mecce s Jay Lumenem?

Maďarský umělec Jay Lumen vystoupí první listopadovou sobotu v pražské Mecce na premíéře eventu Pulse! Kdo vystoupí po jeho boku?
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pulse
sobota 3. listopadu 2012 21:00
(konec +- neděle 4. listopadu 2012 04:00)
Mecca club
Praha (CZ)
Charismatického Maďara, který v posledních letech hýbe světovou elektronickou scénou, jsme vám v minulých týdnech již představili. Teď je na řadě představit i další vystupující, kteří vás rozhodně nebudou šetřit!

Připomínáme, že stále probíhá předprodej vstupenek v síti Ticketstream. Pojďme si nyní představit všechny vystupující na eventu Pulse, kteří budou supportovat headlinera Jay Lumena.

Na hlavním pódiu vystoupí kromě headlinera vystoupí pětice Adam Cloud, Pete Walk, Subgate, Da Moon a Revis, kteří právem patří k hojně vytěžovaným dj’s současnosti a kteří pravidelně vystupují na předních domácích festivalech a parties po celé České republice.

Adam Cloud
Jeho soundem pohybujícím se na pomezí techhousu, techna a deepu, se prezentuje již více jak deset let. Za tuto dobu supportoval nespočet světových umělců na festivalech jako jsou například Mácháč, do kterého je každým rokem i produkčne zakomponován nebo Cinda Open Air. Společně se svými kolegy Petem Walkem a Revisem se několik let podílel na radiovém pořadu Proud Nation na pražském Dance radiu. V současnosti vozí do České republiky velmi zajímavá jména ze zahraničí prezentující se nekompromisním technosoundem na party s názvem Techno Animals do pražského Tousteru. Jeho osobitý vkus pro výběr tracků na Pulsu rozhodně oceníte!

Set: http://soundcloud.com/adamcloud/adam-cloud-cinda-open-air-main

Pete Walk
Dnes již matador domácí elektronické scény, s jehož jménem je spjata celá řada prestižních domácích eventů, na kterých vystupuje více jak 15 let. V posledních letech ho nejvíce ovlivnila vlna techhousu a novodobého techna, se kterým obráží všechny kouty České republiky a stejně tak jako jeho kolega Adam Cloud stojí také za jednou ze stagí domácího festivalu Mácháč, která letos sklidila velký úspěch!

Set: http://soundcloud.com/petewalk/pete-walk-tech-house-mix-10-04

Subgate
Mladý jezdec a rezident eventu Creative má za sebou opravdu nabitý rok, ve kterém se několikrát podíval se svým recordbagem za hranice naší země, byl hostem na několika festivalech a jeho produkce se objevila hned na několika domácích a zahraničních labelech.

Set: http://soundcloud.com/subgate/subgate-elektra-with-umek-27-9

Da Moon
Kvalitní výběr tracků a přístup k hudbě jako takové pasoval Da Moona na dje nastupující generace, o jehož kvalitách nemusíme pochybovat. Během své kariéry se již několikrát představil například ve Velké Británii nebo na Slovensku a o jeho vlastní večer Dynamix mají zájem nejen kluby z rodného Plzeňska, ale také z Prahy nebo Liberce. Jeho openning set bu stát za to!

Set: http://soundcloud.com/damoon/1-anniversary-of-deep-insanity

Revis
Další vystupující, který hýbe domácí elektronickou scénou prostřednictvím svých setů a také své rezidentní nocí Impress, kterou ocenilo publikum v Praze, Brně a dalších městech v České republice!
Set: http://soundcloud.com/revis-1/revis-for-minimal-peopleI na druhém pódiu si hudebně rozhodně přijdete na své! Jag Kiranmay, Sonja, Nkyp, Rob Smile, Peter Costa a Van Vega se postarají o kvalitní hudební zážítek!!

Jag Kiranmay (UK)
Jag byl již od 14 let členem kapely. Jeho první velké vystoupení v rámci jeho kariéry přišlo v roce 2001, kdy vystoupil na světoznámém Ultra Music festivalu. V roce 2005 dokončil studium na škole audio engineeringu v Miami a před několika lety se usídlil v Praze. Jeho sound budete moci na listopadovém Pulsu ochutnat i vy!

Set: http://soundcloud.com/jagkiranmay/october-mix-jag-kiranmay

Sonja
Sonja patří mezi nejtalentovanější djanes v českých luzích a hájích. Její sety se pohybují na pomezí deephousu a techhousu, který pravidelně prezentuje na své noci Minimal People. V současnosti je jejím útočištěm evropská mecca elektronické scény – Berlin, kde spolupracuje s tamními umělci, které mimo jiné vozí i do České republiky.

Set: http://www.poslouchej.net/data/audio/Sonja-SpringMix2012.mp3

Nkyp
Jeden z prvních dj’s staré gardy, který je také rezidentem Creative party stejně jako jeho kolega Subgate. Jeho příjemný zvuk, který má kořeny v sousedním Německu bude ozdobou druhé stage.
Set: http://soundcloud.com/subgate/sets/creative-official-cd

Peter Costa
Peter se za poměrně krátkou dobu dostal díky svému talentu na spoustu prestižních parties po celé ČR. Za zmínku stojí například jeho skvělý set z letošního festivalu Mácháč.

Rob Smile
Rebel za mixem ze stáje Deep Smoke – Rob Smile vás na Pulsu svou pulzující hudbou opravdu rozjede! Těšte se na rozjetou show, v rámci které používá midicontrollery a nabitý počítač skrývající spoustu hudebních lahůdek!

Set: http://soundcloud.com/robsmile/rob-smile-live-popcore

Van Vega (RU)
Posledním vystupujícím na eventu Pulse bude ruský Van Vega, který se svým recordbagem pravidelně vyráží do již zmíněné rodné země, na Ukrajinu, na Slovensko a nebo na vytříbené eventy v České republice. Jeho zvuk se pohybuje ve vodách techhousu, deephousu a minimalu, takže se máte na co těšit!
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 24. 10. 2012 19:00
Chovancová, Michaela. 2012. Kdo vystoupí na Pulsu 3. 11. v pražské Mecce s Jay Lumenem?. Vychytané.cz. [Online] 24. 10. 2012. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6084. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kdo-vystoupi-na-Pulsu-3.-11.-v-prazske-Mecce-s-Jay-Lumenem?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.59.31
Serverový čas: neděle 24. září 2023 03:23