Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Breakbeat opět ve Fabricu

Do Fabricu se po delší době vrací breakbeat. V pátek 26.10.2012 na akci Groove Infection vystoupí hosté serveru Nuskoolbreaks.cz.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Groove Infection
pátek 26. října 2012 21:00
(konec +- sobota 27. října 2012 04:00)
Fabric
Ostrava 2 (CZ)
Přijďte přivítat klubovou sezonu v rytmu zlámaných beatů, electrobreaks a electra a nechte se bavit hvězdami lokální elektronické scény.

Hosty večera jsou ostravský DJ a patron NUSKOOLBREAKS.CZ Martin Dee. Jeho dlouholetým cílem je rozšiřovat povědomí o breakbeatové a electro breakové scéně v řadách posluchačstva elektronické hudby na Moravě a ve Slezsku. V tomto duchu se ponese také jeho set, okořeněný prvky electrohouse, UK bass a techna.

Jako další vystoupí rovněž zástupce NUSKOOLBREAKS.CZ DJ Andreas Schwintz, také Ostravak. Tento zkušený DJ během sve kariéry zmapoval mnoho stylů elektronické hudby, od techna a house přes progressive až k breakbeatu a liquid funku, u nichž zakotvil a věnuje se jim dodnes. Pravidelně vydává podcasty Groove Infection a Liquid Prophecy regular, ve kterých seznamuje posluchače s nejnovějšími a nejkvalitnějšími tracky současného breakbeatu a liquid funku. Očekávejte melodický, barvitý set plný rozmanitých hudebních lahůdek.

Dále pak vystoupí miláčci ostravského publika, talentovaní DJ Schooler spolu s DJ Creaxem. (3vium, Cockroach) Skákajicí dav, který je poslouchá na slovo, je při jejich vystoupeních uz víceméně tradice. Energický set, napumpovaný těmi nejlepšími peckami současného electrohouse a dubstepu, vás zaručeně roztancuje a nepustí z parketu.

Čtveřici vystupujcích uzavírá bard moravskoslezské scény, DJ a producent Dry-rot. Jeho specialní electrobreaks set, prokládaný četnými mashupy, vás zaručeně nenechá ani na chvíli vydechnout.
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 24. 10. 2012 13:00
Chovancová, Michaela. 2012. Breakbeat opět ve Fabricu. Vychytané.cz. [Online] 24. 10. 2012. [Citace: 24. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6083. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Breakbeat-opet-ve-Fabricu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.20.240
Serverový čas: sobota 24. února 2024 09:30