Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Benito und Kestin, nový objev německé scény, přijíždí do Prahy!

Německé duo Benito und Kestin je na německé scéně čerstvým nováčkem, kteří vydali svoje první EP v květnu tohoto roku. Od té doby ale stihli už odehrát slušnou řádku koncertů a vyhrát cenu pro nováčka roku "Energy Newcomer Award 2012".
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Benito und Kestin
středa 24. října 2012 21:00
(konec +- čtvrtek 25. října 2012 04:00)
Cross Club
Praha 7 (CZ)
Kromě klubových koncertů vystoupili také na několika festivalech a ne ledajakých. Zahráli si na příklad na festivalu "Energy in the Park", kde vystoupili před 15 000 lidmi. Pražský koncert bude jejich posledním v letošním roce a ukončí tak velmi úspěšný rok. Po vystoupení v Praze se vrhnou do studia, aby natočili své první album, které plánují vydat na jaře 2013. Benito und Kestin pražským fanouškům vzkazují: „Opravdu se těšíme na pražský koncert v klubu Cross, protože to bude náš první koncert v zahraničí a zároveň poslední koncert v tomto roce! S předchozími kapelami se nám v Praze vždy hrálo výborně, takže se už nemůžeme dočkat!“Jako support vystoupí mladý a nadějný v Německu žijící britský písničkář Timothy. Na podzim vydává své první EP „Kiss or two“, jehož stejnojmenný singl vás o jeho hudebních kvalitách přesvědčí velmi rychle. Jeho tvorba je strhující stylovou směsí, která dalece převyšuje tradiční klišé „One man show“. Lehce přechází mezi soulem, hip hopem, R&B a popem, kterými se line jeho velmi příjemný vokál ne nepodobný třeba Justinu Timberlakovi. Tak neváhejte a přijďte se podívat na vycházející písničkářský talent Timothyho.Večer zakončí česká dancehallová partička Chaotic, která se na hudební scéně pohybuje již 7 let a má za sebou více než 150 koncertů v České republice i v zahraničí, v klubech i na festivalech a na vrch 3 studiová alba. Jejich vystoupení jsou známa svou nezkrotnou energií a těžko definovatelnou hudbou, která se pohybuje na pomezí disco-reggae, electro-dubu, či r'n'b-dancehall.

Odkazy:
www.benitoundkestin.com/
http://www.timothy-music.com
http://chaoticprague.cz

Facebook: www.facebook.com/benitoundkestin

Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=nJDahPW49xM http://www.youtube.com/watch?v=SPgUihnqOEU&feature=relmfu
http://www.youtube.com/user/unitedislands
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 23. 10. 2012 10:00
Chovancová, Michaela. 2012. Benito und Kestin, nový objev německé scény, přijíždí do Prahy!. Vychytané.cz. [Online] 23. 10. 2012. [Citace: 24. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6081. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Benito-und-Kestin,-novy-objev-nemecke-sceny,-prijizdi-do-Prahy!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.20.240
Serverový čas: sobota 24. února 2024 10:32