Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Ramazzotti potěší i české fanoušky

Italská superhvězda Eros Ramazzotti se po čtyřech letech vrací do České republiky.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Eros Ramazzotti: NOI World Tour 2013
pondělí 8. dubna 2013 21:00
(konec +- úterý 9. dubna 2013 04:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
RAMAZZOTTI JE POP-ROCKOVÝ ZPĚVÁK, KYTARISTA, SKLADATEL A PRODUCENT, KTERÝ ZA SVOU DLOUHOLETOU KARIÉRU PRODAL VÍCE JAK 55 MILIONŮ KOPIÍ SVÝCH NAHRÁVEK. DO PRAŽSKÉ O2 ARENY DORAZÍ PŘEDSTAVIT SVÉ NEJVĚTŠÍ HITY, ALE I NOVÉ ALBUM „NOI“.

První výrazný úspěch zaznamenal už v roce 1984 na festivalu v San Remu. Jako jednadvacetiletý nováček soutěžil v rámci klání začínajících interpretů. Předvedl vlastní píseň „Terra promessa“, což stačilo k tomu, aby vzbudil pozornost jak u publika, tak u lovců talentů hned několika velkých gramofonových firem, které o Erose projevili velký zájem, především proto, že byl osobitý. Přinesl svěží melodický styl, v němž se typická italská kantiléna umně mísí s rockem, soulem a blues.

Vášeň, láska a velké emoce na straně jedné, civilní projev, inteligence, hudebnost na straně druhé – to vše najdete i v jeho prvních hitech, které ani po letech neztratily nic ze svého kouzla a mezi které patří: „Una storia importante“, „Adesso tu“, „Un cuore con le ali“, „Emozione dopo emozione“, „Ma che bello questo amore“, „Senza perdici di vista“, „La luce buona delle stelle“, „Solo con te“, „Se bastasse una canzone“ - stejně jako jeho první alba „Cuori agitati“ (1985), „I nuovi Eroi“ (1986), „In certi momenti“ (1987), „Musice é...“ (1988) nebo „In ogni senzo“ (1990). Na svém kontě má téměř tři desítky alb.Během několik posledních let vydal nahrávky „E2“ (2007) a „Ale I Radici“ (2009), se kterou ve stejném dorazil koncertovat i do Prahy. Nyní přijíždí představit dlouho očekávané album „Noi“, jehož vydání ohlásil singl „Un angelo disteso Al Sole“. Spoluautoři skladby jsou Saverio Grimaldim a Luca Chiaravalli, který také produkoval album společně s Erosem. Už od první poloviny osmdesátých let sklízí Eros Ramazzotti úspěchy nejen po celé Evropě.

Například ve Španělsku točí výhradně ve španělštině, což má ohlas rovněž v Jižní Americe a ve Spojených státech, kde je vedle italské také velká španělská komunita. Své publikum však má také v Japonsku, na Filipínách nebo v Austrálii, vystupoval spolu s Eltonem Johnem, Rodem Stewartem, Sheryl Crowovou nebo s Joem Cockerem, a není to tak, co natočil velmi úspěšný duet s Tinou Turner.

Eros Ramazzotti je oblíben především u žen. Právě spojení jeho přitažlivé sexy vizáže a hlasu s nezaměnitelnou barvou z něj dělá dráždivě svůdný objekt. „Jsem nepolepšitelný romantik,“ tvrdil v jednom z rozhovorů, ve kterém se dále přiznal, jak moc ho ještě baví fotbal, pobyt na venkově nebo jízda na koni. Jeho život ale určuje hudba. Nejsou to prý jenom koncerty, televize nebo natáčení videoklipů, ale řadu času se věnuje komponování anebo práci v nahrávacím studiu. V České republice se v rámci samostatného koncertu představí podruhé, naposledy nadchnul fanoušky před třemi lety v pražské O2 areně. Nyní se po čtyřech letech vrací představit svoji novinku „Noi“.
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 15. 10. 2012 13:00
Chovancová, Michaela. 2012. Ramazzotti potěší i české fanoušky. Vychytané.cz. [Online] 15. 10. 2012. [Citace: 22. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6065. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ramazzotti-potesi-i-ceske-fanousky
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 34.236.191.0
Serverový čas: středa 22. května 2024 05:06