Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Během voleb nezaznamenala MP Zlín žádné výtržnosti

Ve dnech 12. – 13. října 2012 se uskutečnily volby do krajských zastupitelstev. Během těchto voleb byla Městská policie Zlín připravena napomoci jejich poklidnému průběhu, a to formou vyhlášení bezpečnostního opatření (BO).
Přidat na Facebook
V průběhu obou volebních dnů bylo strážníky MP Zlín uskutečněno zhruba 800 kontrol, během nichž a ani během obou volebních dnů nebyly zaznamenány žádné výtržnosti, které by nějakým způsobem mohly ohrozit průběh voleb.

Klientovi pomohli ze zajetí bankomatu až strážníci
Situace, kdy bankomat kvůli technické závadě pohltí platební kartu, může čas od času nemile překvapit klienta banky, který se rozhodne pro výběr hotovosti právě od tohoto automatického bankéře. Případy, kdy technika „pohltí“ rovnou samotného klienta, jsou ale naštěstí spíše výjimkou. Přesto se s podobným případem setkali strážníci Městské policie Zlín, kteří museli pomoci na svobodu uvíznutému muži. Ten se v neděli, krátce před osmou hodinou ranní, obrátil prostřednictvím tísňové linky na SOC MP Zlín. Zde oznámil, že si vybral hotovost v bankomatu v areálu bývalého Svitu a nyní se nemůže dostat z prostor bankomatu ven. Na místo byla vyslána nejbližší motorizovaná hlídka MP Zlín, která zjistila, že pro tentokrát není závada na technickém zařízení, nýbrž na lidském faktoru. 35letý muž z Březolup si totiž u východu z útrob bankomatu nevšiml tlačítka s nápisem “před odchodem stiskni“. Proto si po několikerém marném mávání platební kartou na skleněné dveře místnosti s bankomatem přivolal na pomoc strážníky MP Zlín. Ti jej přes sklo navigovali ke správnému stisknutí tlačítka a pomohli mu tak ven.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 15. 10. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Během voleb nezaznamenala MP Zlín žádné výtržnosti. Vychytané.cz. [Online] 15. 10. 2012. [Citace: 21. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6059. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Behem-voleb-nezaznamenala-MP-Zlin-zadne-vytrznosti
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;)  
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.112s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 100.26.179.41
Serverový čas: úterý 21. května 2024 22:25