Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zklidnili se až po uložené pokutě

Nepoučitelní studenti. I tak by mohl znít nadpis k zákroku strážníků Městské policie Zlín. Krátce před 23tou hodinou přijalo SOC Městské policie Zlín oznámení, že v jednom z domů na tř. T. Bati probíhá v bytě večírek, který je nadměrně hlučný a ruší tím noční klid.
Přidat na Facebook
Na místo byla vyslána hlídka MP Zlín, která zjistila, že byt má pronajatý skupina studentů, kteří zde slaví narozeniny. Jako zodpovědná osoba se ke strážníkům přihlásil 18letý mladík z Uherského Brodu. Tento po poučení přislíbil, že k rušení nočního klidu již nebude docházet. Ale hlídka MP Zlín nějakou dobu počkala před domem, a když zjistila, že náprava zjednána nebyla, vrátili se do bytu zpět. Tentokrát již ale mladík byl řešen nikoliv domluvou, jako v předchozím případě, ale pokutou ve výši 1.000 CZK. Teprve potom zde již byl opravdu klid.

Podnapilá mládež odcizila a zničila automat na žvýkačky
Ve čtvrtek, čtvrt hodiny před půlnocí, přijalo SOC Městské policie Zlín oznámení, že se na Tyršově nábřeží nachází skupinka podnapilých osob, které odcizily z venkovní zahrádky automat na žvýkačky. S tímto dále utekli směrem na Fügnerovo nábřeží. Oznamovatel také vyslovil podezření, že automat někde po cestě zřejmě zahodí. Na místo byly ihned vyslány nejbližší hlídky MP Zlín, které na nábřeží u křižovatky s ulicí U splavu zadržely skupinku sedmi osob. Při tomto kolem hlídky a kontrolovaných osob projížděl oznamovatel a řidič taxislužby v jedné osobě, který potvrdil, že se jedná o tytéž osoby, které viděl u provozovny na Tyršově nábřeží. Jednalo se o pět mladíků a dvě dívky, ve věku 22 – 24 let, všichni, až na jednoho, který byl z Lukova, byli ze Zlína. Byla u nich provedena orientační dechová zkouška s výsledkem pozitivním, všichni nadýchali v rozpětí od 0,14 do 1,73 promile alkoholu v organizmu. Vzhledem k tomu, že přístroj již u sebe neměli, vydali se s nimi proto strážníci po nábřeží zpět. Ukradený a zničený automat pak nalezli u Cigánova, přičemž žvýkačky byly rozsypané po cyklostezce a obsah pokladny byl prázdný. Podle výše způsobené škody se tak celou věcí bude zabývat buď přestupkové oddělení MMZ nebo Policie ČR.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 12. 10. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Zklidnili se až po uložené pokutě. Vychytané.cz. [Online] 12. 10. 2012. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6058. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zklidnili-se-az-po-ulozene-pokute
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: pátek 22. září 2023 01:20