Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Startuje druhý ročník o nejkrásnější studentku Univerzity Karlovy

Po úspěšném prvním ročníku soutěže MISS UK, který se uskutečnil v loňském zimním semestru, i letos pátráme po nové královně krásy naší univerzity. Finálový večer proběhne pod záštitou Studentské unie Univerzity Karlovy 29. listopadu v pražském klubu Roxy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Miss Univerzity Karlovy
čtvrtek 29. listopadu 2012 21:00
(konec +- pátek 30. listopadu 2012 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Programu večera bude samozřejmě vévodit volba MISS Univerzity Karlovy 2012, na své si však přijdou i fanoušci módy a dobré hudby. Návštěvníky akce čeká mimo jiné přehlídka šatů z dílny Lazy Eye a koncert kapely Toxique.

Díky spolupráci s Českou Pozicí obohatí letošní ročník nová ryze akademická kategorie s názvem Múza UK. Vítězce, která prokáže v rámci svého Miss-blogu největší originalitu a schopnost inspirovat druhé, předá během finálového večera v Roxy cenu šéfredaktor ČP István Léko.Casting proběhne v neděli 28. října v prostorách hotelu InterContinental. Ze všech zúčastněných akademiček vybere odborná porota celkem 8 finalistek, které se budou ucházet o titul MISS UK 2012.

Zájemkyně se mohou na casting přihlásit prostřednictvím oficiálních webových stránek www.missuk.cz, případně přímo na e-mail registrace@missuk.cz .
Do e-mailu je třeba uvést své jméno, věk, studijní obor, míry a váhu a také přiložit tři fotografie: portrét, foto celé postavy a jednu navíc dle vlastního výběru. Přihlásit se lze nejpozději do 26.10. do 23:59.Na výherkyni i letos čekají hodnotné ceny, jako například smartphone, roční smlouva s agenturou Czechoslovak Models, ubytování v hotelu Kempinski v Bratislavě, seskok padákem, šaty z dílny Lazy Eye, kosmetický balíček od firmy Mary Kay, osobní webové stránky od Noblexity Advertising a spousta dalšího.

Miss UK není ale jen o hodnotných cenách, je to především příležitost vyzkoušet si něco nového a zažít zimní semestr trochu jinak. „Účast v Miss UK mě obohatila nejen zážitky přímo ze samotného průběhu soutěže, ale zejména mi bylo umožněno seznámit se s lidmi, jejichž jména by mě před soutěží ani nenapadla, dnes se ale stala jakousi součástí mého života, za což Miss UK patří velký dík!“ zhodnotila svou účast vítězka loňského ročníku Miss UK Lenka Volfová.Video: Miss Univerzity Karlovy 2011

Miss UK 2011 from Tony Production on Vimeo.

Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 9. 10. 2012 13:00
Chovancová, Michaela. 2012. Startuje druhý ročník o nejkrásnější studentku Univerzity Karlovy. Vychytané.cz. [Online] 9. 10. 2012. [Citace: 30. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6038. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/-Startuje-druhy-rocnik-o-nejkrasnejsi-studentku-Univerzity-Karlovy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: čtvrtek 30. listopadu 2023 17:47