Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Reebok představuje novou lifestylovou kolekci ve stylu hvězd

Značka Reebok soustavně posouvá hranice inovace v oblasti sportu a technologií. Mnohé z modelů bot této značky se staly legendami a mají své nadšené příznivce po celém světě. Jednou z nich je také zpěvačka Alicia Keys, držitelka čtrnácti sošek Grammy, která se stala součástí globální kampaně Reebok Classics, a to prostřednictvím uvedení limitované kolekce, jež se dostane do České republiky na jaře 2013. Nová kolekce Reebok Classics klade důraz na dokonale propracovaný vintage look a vysokou kvalitu.
Přidat na Facebook
Společnost Reebok si uvědomuje, že pro vznik opravdové klasiky je zapotřebí touha po dokonalosti, dynamická tvořivá vize a průkopnický duch. Jako velvyslanci značky tak byli vybráni populární hudebníci, kteří takové hodnoty vyznávají. Díky své energii, nadšení a zápalu mají tito umělci naději, že také jejich tvorba se zařadí mezi “Classics“.

Hlavním propagátorem exkluzivních modelů z kolekce Reebok Classics se stala zpěvačka Alicia Keys. „Fanouškem Reeboku jsem od chvíle, kdy jsem si poprvé obula pár 5411 (legendární model obuvi Reebok Freestyle),“ říká Keys a dodává: „Reebok patří mezi časem ověřené značky a spolupráce s ní mi připadala naprosto přirozená. Byla to skvělá zkušenost, která mi pomohla odhalit úplně nový rozměr tvořivosti.“ Českými tvářemi nové kolekce se stanou perspektivní mladí hudebníci Monika Bagárová a Ben Cristovao.Reebok Classics navíc u příležitosti uvedení nové kolekce spouští atraktivní soutěž pro všechny tvořivé jedince. V době od 1. do 31. října 2012 bude na adrese www.reebok.cz k dispozici originální aplikace, jejímž prostřednictvím si budou moci všichni kreativní nadšenci navrhnout svůj jedinečný originální design písmene „R“. Všechny návrhy budou zveřejněny v internetové galerii, kde je bude moci kdokoli hodnotit. Šest návrhů nejlépe hodnocených návštěvníky galerie získá super ceny ve stylu Reebok: absolutní vítěz si odnese stylový longboard Mindless Paché, dalších pět výherců v pořadí boty, respektive triko Reebok Classic dle vlastního výběru. Tím odměňování ovšem nekončí - dalších šest výherců vybere podle svého vlastního uvážení Ben Cristovao - tvář značky Reebok. Nejlepší designér z této šťastné šestice bude odměněn přenosným rádiem JVC Boomblaster RV NB52 a další pak opět stylovou módou – botami a trička Reebok Classic. Reebok zve proto na své webové stránky všechny, kdo mají chuť vyjádřit originálním způsobem svůj přístup k životu a jedinečný styl.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.

Lakina
(Lada Váňová)
pátek 5. 10. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Reebok představuje novou lifestylovou kolekci ve stylu hvězd. Vychytané.cz. [Online] 5. 10. 2012. [Citace: 12. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6028. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Reebok-predstavuje-novou-lifestylovou-kolekci-ve-stylu-hvezd
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.200.140.218
Serverový čas: pátek 12. července 2024 20:21