Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Agáta Hanychová se cítí na zhroucení!

Modelka Agáta Hanychová nyní neprožívá moc veselé období a neskrývá, že momemtální situace se svým bývalým partnerem Mirkem Dopitou není idilická. Agáta v tak těžkém životním období nechce nechat nic náhodě a vyrazila na kliniku YES VISAGE na preventivní krevní testy.
Přidat na Facebook
Vyšetření, které stojí 1700 CZK slouží k základnímu vyšetření biochemických hodnot, kdy zobrazuje rozbor krve nejdůležitějších krevních paramterů, stav sedimentace, srážlilvost, jaterní funkce, a celkový zdravotní stav. Protože Agáta chce předejít jakémukoliv onemocnění právě za pomocí krevních testů, nechala si krev odebrat, i když má velký strach z jehel. "Byla jsem překvapená, že si na klinice mohu nechat odebrat i krev, protože sem chodím na jiné procedury. Zrovna ve svém životě nemám moc pohodu a musím být zodpovědná, co se týká mého zdraví hlavně kvůli Kryšpínovi. Mám strach z jehel, ale odběr trval jen několik minut a je skvělé, že nemusím nikam do nemocnice," dodala Agáta. V příjemném prostředí kliniky YES VISAGE člověk zapomene, že musí podstoupit někdy nepříjemnou proceduru odběru krve.Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 4. 10. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Agáta Hanychová se cítí na zhroucení!. Vychytané.cz. [Online] 4. 10. 2012. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6026. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Agata-Hanychova-se-citi-na-zhrouceni!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.108s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 02:24