Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Lukrativní, sexy, volný a navíc sportovec - David Svoboda

Aktuálně jeden z našich nejúspěšnějších sportovců je sympatický, sexy, bohatý, bez přítelkyně a s dobrým srdcem. Místo aby lovil mezi půvabnými modelkami, účastní se charitativních akcí. Takhle by se dal popsat olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda, který je po svém návratu z Londýna opravduna roztrhání. Po boku svých kolegů z ASC Dukla se zapojil do běžeckého seriálu RunTour České pojišťovny.
Přidat na Facebook
„Jsem rád, že jsem se mohl běhu zúčastnit. Musím se ale přiznat, že teď po olympiádě mám nařízený volnější program, proto jsem s ostatními nezávodil, ale přišel jsem se proběhnout v rámci tréninku. Mám rád hromadné běhy, ale nejčastěji běhám bohužel sám v lesoparku. Takže pokud bude mít někdo zájem, může se se mnou každý den potkat ve Stromovce,“ smál se David Svoboda, který je momentálně bez přítelkyně.RunTour České pojišťovny má i charitativní rozměr. Vybrané peníze ze startovného budou předány 14. října při poslední etapě na pražské Ladronce, do rukou tiskové mluvčí nemocnice Pavlíny Dankové. „Peníze poputují Dětskému kardiocentru, které se zabývá především diagnostikou a léčbou vrozených a získaných onemocnění srdce a velkých cév. Cílem bylo vybrat ze všech sedmi závodů tři sta tisíc korun. Nyní jsme za polovinou a už máme o sto tisíc více. Mám z toho obrovskou radost a chtěla bych poděkovat všem, kteří celý projekt podpořili svou účastí, anebo ještě i podpoří,“ dodala Danková.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.

Lakina
(Lada Váňová)
úterý 25. 9. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Lukrativní, sexy, volný a navíc sportovec - David Svoboda. Vychytané.cz. [Online] 25. 9. 2012. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6024. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Lukrativni,-sexy,-volny-a-navic-sportovec---David-Svoboda
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 16:45