Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Zpěvačka Celeste Buckingham boduje za hranicemi

Více než pět milionů přehrání na hudebním serveru YouTube, čtrnáct týdnů na předních příčkách oficiální hitparády nejhranějších českých a slovenských písní v rozhlasovém éteru a nyní nominace na ceny MTV EMAs 2012 v kategorii Best Czech/Slovak Act. Taková je bilance písně teprve sedmnáctileté Celeste Buckingham, která se svým hitem Run Run Run sklízí úspěchy nově i v zemích Blízkého východu a severní Afriky. Jako hudební doprovod pro svůj zářijový teaser ji do svého vysílání zařadila nezávislá pan-arabská satelitní televizní stanice MBC 2 ze skupiny MBC GROUP a řady Celestiných posluchačů se tak rozšířily o fanoušky z Egypta, Maroka, Tunisu, Turecka, Saudské Arábie a dalších blízkovýchodních zemí, ale také z Maďarska a Polska, kam se zpěvačka se svou deskou Don’t Look Back také chystá prorazit.
Přidat na Facebook
Celeste Buckingham žije svůj americký sen. Na jeho počátku přitom byla zdrcující kritika během jednoho z castingových kol druhé řady Česko-Slovenské Superstar, do jejíhož finále sice k velkému překvapení skeptické poroty postoupila, záhy však byla vyřazena a zapomenuta jako desítky dalších více či méně talentovaných finalistů. Ovšem ne nadlouho. Na přední příčky hitparád ji katapultoval už pilotní singl Nobody Knows a druhý song z debutu Don´t Look Back, energická skladba Run Run Run, kterou složila spolu se svými producenty Martinem Šrámkem a Andrejem Hruškou, se postaral doslova o senzaci.

Teprve sedmnáctiletá brunetka je od května nejhranější zpěvačkou česko-slovenského rozhlasového éteru. A nyní také jedinou ženskou interpretkou nominovanou na MTV EMAs 2012 v kategorii Best Czech/Slovak Act. Fenomenální show nejlepší hudební televize na světě, během níž budou rozdány ceny nejoblíbenějším evropským umělcům, se uskuteční v německém Frankfurtu v neděli 11. listopadu 2012. O tom, kdo na ní bude hájit hudební scénu obou kdysi sjednocených zemí, se ale rozhoduje už nyní. Hlasování probíhá od pondělí 17. září do neděle 14. října na http://cz.mtvema.com/.

„Jsem nadšená z toho, že jsem byla nominovaná na prestižní cenu MTV, a moc to pro mě znamená. Posledních pár měsíců je pro mě jako sen, který se stal skutečností. Za to vděčím svým fanouškům, jim patří velký dík,“ prozradila své bezprostřední pocity po odtajnění nominací Celeste. Ta aktuálně dokončuje svůj další klip k nové písni Never Be You, jehož premiéra je plánována na přelom září a října.

Zdroj: TZ Slavica
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 8. 10. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Zpěvačka Celeste Buckingham boduje za hranicemi. Vychytané.cz. [Online] 8. 10. 2012. [Citace: 15. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6021. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zpevacka-Celeste-Buckingham-boduje-za-hranicemi
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: pondělí 15. července 2024 00:40