Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Trojboj Kraak & Smaak + Monkey Business versus PSH se rychle blíží!

Na letošním festivalu United Islands České spořitelny dokázali Kraak & Smaak roztancovat tisíce lidí na Střeleckém ostrově a teď se vrací do Prahy s novým albem Mixed Feelings. Společně s Monkey Business a PSH vystoupí 11. října v pražském klubu Sasazu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Kraak & Smaak live
čtvrtek 11. října 2012 21:00
(konec +- pátek 12. října 2012 03:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Soutěžilo se o 2x2 vstupenky na pražský koncert Kraak&Smaak v SaSaZu. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Pro Monkey Business a PSH to bude zakončení jejich společného turné, které podle mnohých fanoušků i medií aspirovalo na koncertní událost domácí scény. Hudební fanoušky tak v říjnu čeká ojedinělý hudební trojboj!

Těm, kteří na jejich festivalovém vystoupení chyběli, tvorbu téhle křupavé trojice trochu představíme. Sami Kraak & Smaak by svůj styl hudby přirovnali ke všemu možnému – funky, hip-hopu, elektru, ale hlavně house a breakbeatu. A proč křupavé? Kraak & Smaak totiž v holandštině znamená „křupavý a lahodný“. A o tom, že jejich žívá vystoupení mají šťávu, nemusíte vůbec pochybovat. Nepochybuje o tom například mezinárodní prestižní hudební magazín IDJ, který je označil jako „kapelu, kterou prostě musíte vidět naživo“. Sám Wim Plug k tomu dodává: „Původně jsme si říkali‚ tak uděláme pár koncertů jen jako promo a zkusíme to, třeba to půjde. A když ne, tak to necháme být. Jenže je na tom vtipné, že jsme najednou zjistili, jak je živá show výjimečná. Holandský tisk nás oslavoval. A tak jsme se rozhodli v tom pokračovat a stát se skvělou kapelou naživo. Je to vážně zábava,“ uvedl pro About.com.Oscar de Jong, Mark Kneppers a Wim Plug alias Kraak & Smaak jsou muzikantské a producentské trio z nizozemského Leidenu. Od roku 2003 začali vydávat singly na britském labelu Jalapeno, které zaujaly DJe prestižního Radia One v čele s legendární Annie Nightingale a Petem Tongem, takže remixy pro známé americké a anglické umělce na sebe nenechaly dlouho čekat, stejně jako první turné po těchto zemích.

Jejich pověst posílilo debutové album Boogie Angst z roku 2005, na jehož základě si zahráli na tak významných festivalech, jako je Pinkpop, Sziget, austinský SXSW nebo Coachella Valley Music and Arts Festival. Jejich druhé album, nesoucí pro Čechy vcelku malebný název Plastic People, otevřelo Kraak & Smaak cestu do hitparád a světových rozhlasových i televizních rotací. Následující dlouhohrající kousek Electric Hustle vyšel vloni v květnu a jen potvrdil, že ve svém oboru patří trio k nejvyhledávanějším evropským projektům svého druhu.Na něm patří mezi nejlepší písně Dynamite nebo třeba Built For Love, na které se podílela i houseová legenda Romanthony (spolupracoval například s Daft Punk). Na konci června 2012 vydali remixové album Mixed Feelings, které obsahuje remixy těch nejlepších skladeb z Electric Hustle, ale také úplně nové skladby a remixy, na kterých tato velmi aktivní trojice průběžně pracovala. Právě s tímto albem přijíždějí do Prahy.
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 4. 10. 2012 18:00
Chovancová, Michaela. 2012. Trojboj Kraak & Smaak + Monkey Business versus PSH se rychle blíží!. Vychytané.cz. [Online] 4. 10. 2012. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6016. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Trojboj-Kraak-&-Smaak-+-Monkey-Business-versus-PSH-se-rychle-blizi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 03:58