Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Evolution Special se blíží !

Jedna z nejnavštěvovanějších klubových nocí Evolution Special rezidenta Martina Grednera je po dlouhých 6 měsících zpátky!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Evolution Special
pátek 19. října 2012 21:00
(konec +- sobota 20. října 2012 04:00)
Fabric
Ostrava 2 (CZ)
A jak jinak než se skvělým headlinerem! Martin Gredner si jako hosta pozval vynikajícího kanadského DJe a producenta ARNEJE.

Ten patří mezi světovou špičku a za posledních pár let posbíral řadu ocenění a zařadil se po boku těch největších hvězd snad i díky tomu, že se rozhodl zatočit s hudebními klišé a trpělivě čekal, až příjde jeho chvíle.

Ta pro Arneje přišla v roce 2008, kdy uznávaná vydavatelství Black Hole a Armada začala chrlit jeho tracky. A byl to poprask. Skladby jako „People Come, People Go“, „The Ones That Get Away“ a „They Always Come Back“ se zabydlely na klubových parketech i na tracklistech předních DJů. Arnej, teď už v přímé záři reflektorů, pokračuje v úspěšné řadě vokálním trackem „Strangers We’ve Become“ s Josie & Jaren, který si na svou kompilaci A State of Trance 2008 vybral Armin Van Buuren.

Pokud jde o remixovou práci, je Arnej autorem vlastních originálních podání skladeb takových věhlasných producentů jako Sied van Riel, Dash Berlin, Leon Bolier, The Thrillseekers či Armin Van Buuren.

Armin přitom pro DJ Mag označil Arneje za svého „Favourite Producera“ a na Trance Awards v roce 2008 byla vycházející kanadská hvězda vyhlášena „Best New Face“.

V roce 2010 pak Arnej na své dosavadní úspěchy navázal skladbou „They Need Us“, kterou ve svých setech roznesli do všech koutů světa ti největší DJové. Svým trackem „The Strings That Bind Us“ si opět vysloužil umístění na kompilaci A State of Trance 2010 a opět dokazuje schopnost vybudovat ve svých skladbách napětí a emoce, pro které je tolik oblíben.

Arnej již hrál na celé řadě nejslavnějších tranceových akcí světa a dne 24. června 2010 jako první trance DJ odehrál set v Sýrii. Stal se tak svého druhu historickým průkopníkem, který ostatním DJům otevřel dveře do této části světa.

A my budeme mít možnost si jeho umění vychutnat živě už v pátek 9.října na akci Evolution Special v ostravském klubu Fabric.
winslayer
(Lukáš Plaček)
čtvrtek 4. 10. 2012 08:00
Plaček, Lukáš. 2012. Evolution Special se blíží !. Vychytané.cz. [Online] 4. 10. 2012. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6014. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Evolution-Special-se-blizi-!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.95.36
Serverový čas: sobota 18. května 2024 18:04